Gwiazdy

"BrzydUla 2". Julia Kamińska o trudnych scenach z serialowymi dziećmi. Ma na to przeuroczy przepis

Gwiazdy

"Brzydula 2" nie zwalnia tempa. Każdy odcinek to kolejne wzloty i upadki Uli i Marka Dobrzańskich. Para przechodzi kryzys, ale mimo wszystko kochają się, a owocami ich uczucia są dzieci. Ja się gra z małymi aktorami? O swoich sposobach opowiedziała nam Julia Kamińska.

"BrzydUla". Obsada na wesoło - kto najbardziej dokazuje?

W kolejnej odsłonie serialu "BrzydUla" do obsady dołączyło wiele nowych postaci - wśród nich są oczywiście dzieci Uli i Marka. W rozmowie z naszym reporterem Mateuszem Łysiakiem Julia Kamińska wyznała, że to właśnie one wnoszą najwięcej pozytywnej energii na planie zdjęciowym.

- Największymi śmieszkami są moje serialowe dzieci, czyli Kuba Rutkowski i Marysia Włodkowska, bo wszędzie jest ich pełno, dokazują. Są bardzo energetyczni i bardzo lubią się śmiać - powiedziała aktorka.

"BrzydUla 2". Julia Kamińska o scenach z dziećmi

W małżeństwie Uli i Marka nie dzieje się ostatnio za dobrze, a wszystkiemu przyglądają się dzieci. Młodzi aktorzy od czasu do czasu grywają trudne sceny ze swoimi serialowymi rodzicami. Choć wszystko jest oczywiście udawane, to najmłodsi i tak mogą czuć się nieswojo. Na szczęście Julia Kamińska ma przeuroczy przepis na wprowadzenie dobrej atmosfery na planie i przejście przez trudniejsze sceny z Kubą Rutkowskim i Marysią Włodkowską.

- W wolnych chwilach oglądamy słodkie pieski i kotki na Instagramie. Bardzo to lubimy i mamy nawet swoje zwyczaje, że jak jest jakaś trudna scena, to oglądamy super słodkie psy i wtedy scena jest pod wezwaniem tego psa. Wtedy zawsze wychodzi - tłumaczyła aktorka.

Całą rozmowę z Julią Kamińską zobaczycie w materiale wideo.

Zobacz też:

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach "BrzydUli 2". Jej wygląd zaskoczy wszystkich. Zobacz, jak się zmieniła

Julia Kamińska i Małgorzata Socha o wielkim sukcesie "BrzydUli 2". "To zasługa całej ekipy"

Uwielbiana Bożena z "BrzydUli", czyli Paulina Kondrak. "Czerpię z tego, co mam i robię to, jak najpiękniej potrafię"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości