Gwiazdy

Kobiecy pocałunek w "BrzydUli"? Fani: "Każdy tego potrzebował, ale się nie spodziewał"

Gwiazdy

TVN7

"BrzydUla" powraca w wielkim stylu. I okazuje się, że nawet po wielu latach potrafi zaskakiwać fanów. W mediach społecznościowych jednej z aktorek pojawił się znaczący post. Na zdjęciu widać dwie bohaterki serialu złączone w romantycznym pocałunku. Czyżby w "BrzydUli" szykował się nowy romantyczny wątek? Fani już ślą pierwsze komentarze.

"BrzydUla 2" - będzie kobiecy pocałunek?

Nowy sezon "BrzydUli" nie szczędzi fanom emocji. Na problemach głównej bohaterki, Uli Cieplak (teraz też Dobrzańska) sieć intryg i zwrotów akcji wcale się nie kończy. Także i inne postacie wraz z każdym kolejnym odcinkiem muszą walczyć o szczęśliwy finał dla siebie i dla swojej historii. W nie lada tarapatach znalazła się Paula, którą przewrotny los zmusił do współpracy ze złodziejem, to zaś położy się cieniem na jej relacji z bratem. Wygląda jednak na to, że w tym trudnym momencie zdobędzie się na ruch, który nie zaskoczy fanów. A także samą Ulę.

Zapowiedzią tego, co może się wydarzyć podzieliła się z widzami Maja Hirsch, serialowa Paulina. Aktorka zamieściła w sieci post, na którym widać ją oraz tytułową "BrzydUlę" vel Ulę Cieplak-Dobrzańską (graną przez Julię Kamińską). O ile żona Marka wydaje się nieco zdziwiona, o tyle na twarzy Pauli możemy wyczytać wiele emocji.

"BrzydUIa 2" - Maja Hirsh opublikowała zdjęcie

Maja Hirsch nie zdradziła zbyt wiele w opisie zdjęcia. Dodała jedynie zagadkowy hasztag "the wheel of fortune" - tj. "koło fortuny". A jak wiemy, bywa ono przewrotne. Wśród innych enigmatycznych dopisków pod zdjęciem znalazły się "itstime" (już czas), "youloveme" (kochasz mnie), "girlspower" (siła kobiet). Fani tymczasem zaczęli już dzielić się swoimi odczuciami:

- O ludzie święci!??? to teraz czas na ship Ula i Paula. Nawet jeśli to sen ?

- byłby to ciekawy wątek.??? Od nienawiści Uli i Pauli do fascynacji ?

- Oemdżi tego to się chyba nikt nie spodziewał ??

- Chcieliście lukier to macie ??

Co tak naprawdę wydarzy się między kobietami? Tego dowiemy się z kolejnego odcinka serialu, który możemy oglądać w całości na Player.pl. "BrzydUla 2" także codziennie od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7.

Zobacz wideo: Co robi w domu Julia Kamińska?

Zobacz też:

Czy kobiety lubią łysych mężczyzn? Agnieszka Kaczorowska: "Nie tylko wygląd ma znaczenie, dobre serducho jest ważniejsze"

Erika Karkuszewska o tym, jak dostała główną rolę w bollywoodzkim filmie: "Trzeba pojechać na casting na Dolny Mokotów"

Edyta Pazura o życiu publicznym: "Chyba czas się wycofać, bo nie chciałabym, aby znowu mi ktoś psa otruł"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości