Gwiazdy

Bruce Willis spędza kwarantannę z byłą żoną. Ich wspólne zdjęcie skomentowała obecna partnerka aktora

Gwiazdy

Wywiad z Brucem Wilisem

Z powodu wprowadzonych obostrzeń wynikających z pandemii koronawirusa więcej czasu spędzmyć ze swoimi najbliższymi. W takiej sytuacji znalazł się też aktor Bruce Willis. Nie izoluje się jednak ze swoją obecną partnerką, a byłą żoną. Dlaczego?

Bruce Willis i Demi Moore razem na kwarantannie

Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać byłych małżonków, ich dwie córki z narzeczonymi i psy. Wszyscy pozowali do niego w jednakowych pasiastych wdziankach. Klimat fotografii oddaje niezwykle rodzinną atmosferę i wygląda na to, że była para, mimo rozwodu pozostaje w przyjacielskich stosunkach.

Jak donoszą amerykańskie media, powodem do wspólnej izolacji Bruce’a i Demi były ich dzieci. W obecnej sytuacji, wzajemne odwiedzanie się byłoby problematyczne, a przede wszystkim nieodpowiedzialne i zagrażające zdrowiu rodziny.

Co na to Emma Heming, obecna żona Willisa?

Emma Heming to obecna małżonka aktora. Ich ślub miał miejsce w 2009 roku. Na ceremonii nie zabrakło również Demi Moore i córki Bruce’a z poprzedniego małżeństwa. Wygląda więc na to, że łączą ich wszystkich rodzinne więzi, a Emma w obecnej sytuacji wykazuje się ogromnym zrozumieniem. Opublikowane zdjęcie skomentowała w ten sposób:

Rodzinne więzi w najlepszym wydaniu. Kocham was i tęsknię za wami

- napisała Emma Heming pod zdjęciem.

Małżeństwo Bruce’a Willisa i Demi Moore

Para była małżeństwem od 1987 do 2000 roku. Ostatnie dwa lata związku spędzili jednak w separacji. Za winnych rozpadowi ich związku obarczyli tabloidy, które nie dawały im spokoju, towarzyszyły na każdym kroku i rozpisywały się o ich życiu. Pojawiały się plotki o ich rzekomej zazdrości, czy też o tym, że ze względów na intensywną pracę, nie mają dla siebie czasu. Para miała tego zdecydowanie dosyć i w końcu podjęli trudną decyzję o rozwodzie.

Gwiazdor kina podczas pobytu w Polsce rozmawiał z Bartoszem Węglarczykiem. Zobaczcie ten wywiad.

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości