Gwiazdy

Britney Spears zniknęła z sieci. Fani piosenkarki są zaniepokojeni

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Źródło:
tvn24.pl
Co słychać w show-biznesie?

W życiu Britney Spears ostatnio wszystko zaczęło się układać: ojciec zrzekł się kurateli, a ukochany Sam Asghari poprosił ją o rękę. I kiedy fani odetchnęli z ulgą, że sytuacja gwiazdy nareszcie się stabilizuje, nastąpił kolejny zwrot. Co się stało?

Britney Spears usunęła profil na Instagramie?

Niepokój fanów wywołało nagłe zniknięcie piosenkarki z Instagrama - zdaniem wielu osób, takie zachowanie nie zapowiada niczego dobrego. Jej konto, @britneyspears, obserwowało 34 miliony osób. Krótko po jego zamknięciu na Twitterze wokalistki pojawiła się informacja, że jej nieobecność związana jest z niedawnymi, radosnymi wydarzeniami.

Kochani, nie martwcie się… robię sobie małą przerwę od mediów społecznościowych, żeby móc cieszyć się zaręczynami. Niebawem wrócę

- Tak naprawdę proces wyjścia ojca Britney z jej życia dopiero się zaczyna. Faktycznie, Britney się zaręczyła i napisała w ostatnim poście, że musi nacieszyć się stanem narzeczeństwa. Dziennikarze BBC teraz mocno analizują ten temat i mówi się o tym, że być może Instagram był jej potrzebny do dzielenia się tym, co złe w jej życiu, do apelowania, a w momencie gdy proces wyjścia spod kurateli ojca się już rozpoczyna, to Britney postanowiła, że to konto zamknie - skomentowała Sandra Hajduk-Popińska w Dzień Dobry TVN.

Britney Spears pod kuratelą ojca

Ojciec artystki objął kontrolę nad wszystkimi aspektami jej życia, w tym także nad jej majątkiem. Sprawuje ją od 2008 roku, kiedy Britney borykała się z problemami psychicznymi i walczyła z uzależnieniami.

Spears złożyła wniosek o zniesienie kurateli, a w czerwcu 2021 r. składała przed sądem 20-minutowe zeznanie przez telefon.

Czuję, że wszyscy się przeciw mnie sprzymierzyli, czuję się zastraszana, ignorowana i sama. Męczy mnie samotność

Posiedzenie sądu w tej sprawie zaplanowano na 29 września.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło: tvn24.pl

Pozostałe wiadomości