Gwiazdy

Britney Spears wróciła na Instagram. Opublikowała taneczne wideo

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
 Co nowego w świecie gwiazd?

Britney Spears bez wątpienia lubi zaskakiwać i szokować swoich fanów. W połowie września bez uprzedzenia zniknęła z Instagrama. Internauci byli zaniepokojeni, ponieważ obawiali się, że w życiu gwiazdy wydarzyło się coś złego. Tymczasem wokalistka powróciła i zrobiła to w oryginalnym stylu.

Co się dzieje u Britney Spears?

Wszystko wskazywało na to, że w życiu wielkiej gwiazdy ostatnio zaczęło się układać. Ojciec zrzekł się kurateli nad nią, a partner Sam Asghari poprosił ją o rękę. Jednak nagle wydarzyło się coś niespodziewanego. Zdziwienie fanów wokalistki wywołało jej zniknięcie z Instagrama. Konto Britney obserwowało aż 34 miliony osób.

Krótko po tym piosenkarka ogłosiła, że jej nieobecność jest spowodowana niedawnym, radosnym wydarzeniem. - Kochani, nie martwcie się… robię sobie małą przerwę od mediów społecznościowych, żeby móc cieszyć się zaręczynami. Niebawem wrócę - oznajmiła.

Przypomnijmy, że Spears i jej narzeczony, 27-letni trener fitnessu, spotykają się ze sobą już od blisko 5 lat. Myślą o sobie bardzo poważnie i mogą na sobie polegać. Asghari bardzo wspierał swoją ukochaną w walce o odzyskanie wolności, więc nic dziwnego, że zdobył się na odważną deklarację i poprosił Britney o rękę.

Wielki powrót Britney Spears

Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN nie omieszkała wspomnieć o tym, że tak szybko, jak Britney zniknęła z mediów społecznościowych, tak szybko znów się w nich pojawiła. Ku uciesze fanów gwiazda opublikowała radosne wideo.

- Britney Spears wróciła na Instagram. Z jaką petarda wróciła! Wolna, wyzwolona i tańcząca. Opatrzyła ten post wpisem, że tak się cieszy, kiedy może poodkurzać mieszkanie - powiedziała nasza dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości