Gwiazdy

Britney Spears na odważnym nagraniu z podróży poślubnej. Fani: "Zachowaj to dla swojego męża"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Britney Spears

Britney Spears wraz ze świeżo upieczonym mężem Samem Asghari wybrała się w dwutygodniową podróż poślubną. Z egzotycznych miejsc wokalistka raczy swoich fanów zdjęciami, ale najnowszy post - zdaniem internautów - to już przesada. - Czy możesz przestać? - pytają zniesmaczeni.

Britney Spears w podróży poślubnej

Britney Spears "na bogato" świętuje swoje zamążpójście. Najpierw spektakularne wesele, podczas którego zdjęcia robił Kevin Ostajewski, fotograf polskiego pochodzenia, a teraz podróż poślubna do tropikalnych miejsc.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Na swoim profilu na Instagramie "księżniczka popu" ochoczo relacjonuje miłosną wyprawę. Ze zdjęć wynika, że jest szczęśliwa u boku Sama Asghariego i cieszy się każdym dniem. Jednak najnowszy post wokalistki nie przypadł fanom do gustu. Czym tym razem podpadła Britney?

Britney Spears pozuje topless

Piosenkarka takich hitów jak "Gimme More" czy "Toxic" opublikowała nagranie, na którym kroczy przez plażę topless, zasłaniając biust dłońmi, po czym wije się w bikini (lub nie) w lazurowej wodzie. To krótkie wideo przepełnione jest "seksapilem".

- Część druga podróży poślubnej. Tutaj, w tym niewiarygodnym tropikalnym kawałku raju... Nie, to nie jest kampania "Szalonych dziewczyn", to po prostu ja żyjąca swoim życiem! Tak się dzieje, gdy robisz dwutygodniowe wakacje na jachcie... Skakanie z wyspy na wyspę jest dosłownie szalone! - napisała Britney Spears.

Zobacz wideo: Co się dzieje z Britney Spears?

Co się dzieje z Britney Spears?
Co się dzieje z Britney Spears?Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Britney Spears bez biustonosza

Post wywołał niemałą burzę w komentarzach. Część fanów cieszy się, że piosenkarka odzyskała wolność i jest szczęśliwa. "Królowa wyspy", "To wspaniałe, że lubisz być topless na plaży", "Dobrze widzieć cię szczęśliwą, cieszącą się życiem!", "Uwielbiamy cię" - czytamy.

Inni z kolei określili nagranie jako kontrowersyjne i uważają, że tym razem Britney przesadziła. Tych głosów jest znacznie więcej. "Nie zachowuje się normalnie", "Czy możesz przestać?", "Dziewczyno, musisz przestać tak pozować! Pokazujesz niskie poczucie własnej wartości", "Zachowaj to dla swojego męża. Masz dzieci", "Britney, to już przesada", "Dorosła dziewczyno, kocham cię, ale nie zachowujesz się jak mama dwóch nastoletnich chłopców" - piszą oburzeni internauci.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: C Flanigan/Getty Images

Pozostałe wiadomości