Gwiazdy

Britney Spears szykuje się do ślubu. Potwierdziły się gorące plotki zza oceanu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
DD_20210914_ShowBiz_2_REP
DD_20210914_ShowBiz_2_REP

Britney Spears i Sam Asghari zaręczyli się. Para po trudnych miesiącach sądowej walki, w końcu przeżywa szczęśliwe chwile. Zakochani podzielili się w sieci romantycznym nagraniem, obwieszczając fanom, że status ich relacji właśnie się zmienił.

Britney Spears i Sam Asghari - historia związku

To niewątpliwie jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Piosenkarka i 27-letni trener fitnessu spotykają się ze sobą od blisko 5 lat. Oboje myślą o sobie bardzo poważnie i mogą na siebie liczyć. Można było przekonać się o tym szczególnie w ostatnich miesiącach, kiedy Britney Spears dochodziła swoich praw w sądzie, a wcześniej walczyła o zdrowie w klinice zdrowia psychicznego. Ukochany nigdy nie zostawił jej samej. Pochodzący z Iranu Asghari bardzo wspiera swoją narzeczoną w walce o odzyskanie wolności, czyli pozbycie się kurateli ojca.

Jak podawał serwis "People", Britney Spears i Sam Asghari po raz pierwszy spotkali się na planie teledysku piosenkarki do piosenki "Slumber Party" w 2016 r.

Zobacz wideo: Britney Spears zaręczona! Sam Asghari oświadczył się wokalistce

Britney Spears zaręczona

Piosenkarka i jej partner podzielili się radosnymi wieściami na Instagramie. Britney pokazała nawet fanom z bliska, jak wygląda jej pierścionek. Dawno nie widzieliśmy jej bardziej szczęśliwej.

Britney Spears wielokrotnie mówiła, że ponownie chciałaby zostać mamą. Kto wie, może wkrótce podzieli się z nami kolejnymi nowinami. Gwiazda ma już dwóch synów z małżeństwa z Kevinem Federline'em.

Co się dzieje z Britney Spears?
Co się dzieje z Britney Spears?
Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz też:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości