Gwiazdy

Britney Spears nago fetuje odzyskanie wolności. Prowadziła auto z kocem na głowie

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Britney Spears

Britney Spears od kiedy uwolniła się spod kurateli swojego ojca, nie przestaje szokować. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych nagie zdjęcie. Teraz wyruszyła luksusowym samochodem na ulice Kalifornii, zasłaniając się kocem.

Britney Spears nago

Britney Spears w ostatnim czasie zaprezentowała się w zupełnym negliżu, a teraz przyłapano ją z kocem na głowie. Najpierw, 6 stycznia wstawiła zdjęcie w mediach społecznościowych, na którym bez ubrań witała wolność. Miała na sobie jedynie białe zakolanówki, a miejsca intymne zasłoniła różowymi kwiatkami.

- Energia wolnej kobiety - napisała pod tą odważną fotografią.

Teraz paparazzi przyłapali gwiazdę w trakcie przejażdżki ulicami Kalifornii. Artystka prowadziła swój luksusowy samochód, a na głowie miała koc. Było to niebezpieczne, bo w każdej chwili mógł się jej zsunąć na twarz, zasłaniając widoczność. Prawdopodobnie gwiazda chciała zasłonić się przed fleszami aparatów.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Britney Spears wolna

Od kilku tygodni Britney Spears cieszy się wolnością. Sąd zniósł kuratelę, którą sprawował nad nią ojciec. To była długa i niezwykle wyczerpująca walka dla niej. Wspierali ją niezmiennie od lat jej fani. Piosenkarka cieszy się nawet ze zwykłego wyjścia do restauracji, bo od niedawna może pozwolić sobie na np. wypicie lampki szampana.

Fani gwiazdy popu niecierpliwie czekają na informacje o tym, co dzieje się w jej życiu. Każde zdjęcie, które zamieści w mediach społecznościowych, zyskuje zawrotną liczbę polubień. Podobnie zresztą jak filmy, na których prezentuje niestandardowe układy taneczne.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości