Gwiazdy

Britney Spears w doskonałej formie. Sieć obiegły czułe zdjęcia artystki z partnerem

Gwiazdy

Britney Spears i Sam Asghari co rusz dzielą się w sieci wspólnymi zdjęciami i nagraniami. Mężczyzna był przy piosenkarce, kiedy ta walczyła w sądzie z własnym ojcem o odzyskanie wolności. Dzisiaj gwiazda cieszy się lepszymi chwilami u boku ukochanego.

Britney Spears i Sam Asghari

To niewątpliwie jedna z najgorętszych par w show-biznesie. Piosenkarka i 27-letni trener fitnessu spotykają się ze sobą od blisko 5 lat. Oboje myślą o sobie bardzo poważnie i mogą na siebie liczyć. Można było przekonać się w ostatnich miesiącach, kiedy Britney Spears dochodziła swoich praw w sądzie, a wcześniej walczyła o zdrowie w klinice zdrowia psychicznego.

Teraz zakochani wydają się mieć bardzo dobry czas. Sam zabrał piosenkarkę na wesele swojego przyjaciela. Jak dowiemy się z wpisu, oboje są już po szczepieniu przeciwko COVID-19. - Zaszczepieni. Dziękuję nauce - czytamy.

Britney Spears i batalia w sądzie o pieniądze

Życie Britney Spears w ostatnich latach wyglądało wyjątkowo niepokojąco. Po załamaniu nerwowym w 2007 roku gwiazda została częściowo ubezwłasnowolniona. Kontrolę nad jej majątkiem - opiewającym na ponad 100 milionów dolarów - przejął ojciec. Piosenkarka nie może więc samodzielnie wydawać pieniędzy, które zarabia od dziecka.

Trudna sytuacja życiowa gwiazdy zainspirowała fanów do stworzenia ruchu #FreeBritney. Jego zwolennicy wspierają piosenkarkę w bataliach sądowych z ojcem. Ostatnio, po kilku przegranych procesach Britney Spears nareszcie odniosła mały sukces. Teraz jej majątkiem będzie zarządzał nie tylko ojciec, ale także firma, którą piosenkarka do tego wyznaczyła.

- Batalia sądowa wciąż trwa. Britney od 13 lat jest pod kuratelą ojca - powiedział Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN.

Co prawda wokalistka nadal nie ma pełnej kontroli nad swoimi pieniędzmi, ale wyrok sądu można uznać za przełom w jej sprawie. Britney zamierza dalej walczyć o uwolnienie się spod kurateli ojca. Głośnym echem odbił się niedawno dokument o życiu prywatnym Britney Spears "Framing Britney Spears". Po jego premierze wiele gwiazd amerykańskiego show-biznesu publicznie okazało wsparcie piosenkarce. Zawodowo ostatnio dzieje się u niej niewiele. To jednak "zasługa" nie tylko pandemii. Gwiazda nie ma zamiaru wracać na scenę, dopóki ojciec będzie zarządzał jej majątkiem. Jej decyzja wcale nas nie dziwi - w końcu zarobione pieniądze i tak nie trafią bezpośrednio do niej.

- Ten dokument pokazuje, jak zmieniły się czasy, jaki wpływ na życie osób publicznych mają paparazzi, jak traktujemy kobiety i jak się to zmieniło na przestrzeni ostatnich dekad - podsumowała Anna Kalczyńska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości