Gwiazdy

Britney Spears podziękowała za ruch #FreeBritney. "Płakałam dwie godziny"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Plotki ze świata gwiazd

Britney Spears zwróciła się do swoich fanów, dziękując za wsparcie w usunięciu jej ojca z funkcji kuratora. Gwiazda nie ukrywała łez wzruszenia. Po 13 latach piosenkarka jest wolna.

Britney Spears wygrała z ojcem

Pod koniec września sąd zadecydował o zakończeniu trwającej ponad dekadę prawnej kurateli, którą sprawował Jamie Spears nad swoją ubezwłasnowolnioną córką. Prowadząca sprawę sędzia zdecydowała, że usunięcie ojca jest w najlepszym interesie kurateli.

- Ruch #FreeBritney... Brakuje mi słów - napisała na swoim profilu gwiazda. - Dzięki wam i waszemu dążeniu do uwolnienia mnie z kurateli, moje życie płynie dziś tak. Ostatniej nocy płakałam dwie godziny, ponieważ wiem, że moi fani są najlepsi. Czuję wasze serca, a wy czujecie moje. Jestem tego pewna - dodała.

W poście opublikowała zdjęcie nieodbiegające stylem od tych, które wcześniej wzbudzały niepokój jej fanów. Piosenkarka zapozowała w ogrodzie mając na sobie szorty i kusą bluzkę. Przy okazji sprawy sądowej okazało się, że podczas trwającej 13-lat kurateli, Britney była podsłuchiwana na zlecenie ojca.

Britney Spears się zaręczyła

To nie są jedyne zmiany w życiu księżniczki popu. Britney zamierza wkrótce wyjść za mąż. Dwukrotnie rozwiedziona gwiazda przyjęła oświadczyny swojego chłopaka Sama Ashghariego. Tuż przed ogłoszeniem decyzji przez sąd, para wybrała się na romantyczne wakacje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości