Gwiazdy

Britney Spears grozi rodzinie. "Panie, zmiłuj się nad ich duszami, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiadu"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Britney Spears

Britney Spears próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie bez nad nadzoru ojca. Niedawno po raz pierwszy po ponad kilkunastu latach przerwy mogła poprowadzić samochód. Gwiazda nie szczędzi gorzkich słów pod adresem swoich najbliższych.

#FreeBritney

Britney Spears dopięła swego i 29 września sąd odsunął jej ojca od sprawowania kurateli nad ubezwłasnowolnioną gwiazdą. Choć w mediach mówi się, że Britney odzyskała wolność, to należy pamiętać o tym, że opieka nad gwiazdą została powierzona zaproponowanemu przez jej adwokata księgowemu Johnowi Zabelowi. Tę funkcję będzie pełnił do 31 grudnia. Zaplanowana na 12 listopada kolejna rozprawa może jednak całkowicie znieść ubezwłasnowolnienie Britney.

Tymczasem wokalistka cieszy z częściowo odzyskanej wolności. Na Instagramie podziękowała fanom za wsparcie w tym trudnym okresie. Gwiazda coraz odważniej pisze też o swojej rodzinie. W jednym z postów poruszyła kilka ważnych tematów.

- Przez tyle lat zawsze mówiono mi, że jeśli każdy sukces ma swój koniec, ale ten nigdy nie nastąpił! Ciężko pracowałam, ale teraz, gdy gdy jestem coraz bliżej swojego celu, jest wiele rzeczy, które mnie przerażają - napisała wokalistka. - Paparazzi biegają po drzewach i wyskakują na drogę, kiedy jadę do domu. To jest straszne. (...). Doświadczyłam tego, kiedy 4 miesiące temu dostałam kluczyki po raz pierwszy od 13 lat! Przez 13 lat nie zrobiłam nic, aby być tak traktowaną !!! Jestem zniesmaczona systemem i chciałabym mieszkać w innym kraju - grzmiała na Instagramie.

Britney Spears grozi rodzinie

Przy okazji procesu Britney Spears i ruchu #FreeBrintey na jaw zaczęły wychodzić przerażające fakty na temat jej najbliższej rodziny. Ojciec gwiazdy miał zainstalować w jej domu podsłuchy. Piosenkarka nie ukrywała również, że ma dużo żalu do swojej siostry, która nie tylko nie wyciągnęła do niej pomocnej ręki, ale też pojawiła się na uroczystej gali, wykonując remiksy utworów Britney.

- Boże, mniej w opiece dusze mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiadu - zagroziła wokalistka. - Tymczasem trzymam się z dala od biznesu będącego jedyną rzeczą, która poznałam w życiu - skwitowała.

Zobacz wideo: Co się dzieje z Britney Spears?

Co się dzieje z Britney Spears?
Co się dzieje z Britney Spears? Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz też:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości