Gwiazdy

Brian Poniatowski wygrał You Can Dance. Teraz robi światową karierę i pomaga dzieciom!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Brian Poniatowski w 2012 roku wygrał siódmą edycję programu „You Can Dance” i wyjechał do jednej z najbardziej prestiżowych tańca na świecie „Broadway Dance Center”. Dziś jest uznanym tancerzem broadwayowskim, tańczy z najlepszymi na świecie! Postanowił wykorzystać szansę, jaką dał mu los. Teraz chce pomóc innym dzieciakom w spełnieniu swojego marzenia. Zaprosił do Polski trzech utytułowanych nauczycieli, którzy przez trzy dni podzielą się wiedzą i doświadczeniem z młodymi.

Kim jest Brian Poniatowski? Jak wygrał "You Can Dance"?

Brian Poniatowski jest tancerzem i choreografem, który wygrał siódmą edycję programu „You Can Dance”. Brain nie chciał zmarnować swojego talentu i lat ciężkiej pracy - dlatego też skorzystał z szansy i pojechał do szkoły „Broadway Dance Center”. Dziś Brian uznawany jest za jednego z najlepszych.

Więcej: 

Brian Poniatowski. Jak wygląda jego życie w Nowym Jorku?

Broadway Beasts dla dzieci!

Brian wiedział, że aby osiągnąć sukces w tańcu, potrzebna jest nie tylko pasja i ciężka praca, ale i wsparcie. W związku z tym zaprosił do Polski trzech utytułowanych nauczycieli, którzy przez trzy dni podzielą się wiedzą i doświadczeniem z młodymi.

Im jestem starszy, mam wrażenie, że chcę robić coś dla innych. Ja dostałem taką szansę, ale nie wszyscy dostali szansę - chcę im pomóc! - powiedział Brian w studiu Dzień Dobry Wakacje.

W wakacje tancerz realizuje w Polsce swój projekt "Broadway Beasts" - weekendowy program warsztatowy z technik: jazz, modern i musical theatre. Celem weekendowych warsztatów są taneczne szkolenia pod okiem najlepszych choreografów i nauczycieli z USA. Są to: 

  • Sheila Barker - nauczycielka Britney Spears, mentorka Broadway Dance Center,
  • Tilly Krueger - tancerka broadwayowska, uczestniczka spektakli na żywo w telewizji FOX,
  • Nijawwon Matthews, choreograf spektaklu Jesus Christ Superstar, choreograf spektakli Alvin Ailey, właściciel swojego zespołu XY dance project, nauczyciel Broadway Dance Center.

Wygraną będą dwa stypendium „Broadway Dance Center”.

Magia Broadwayu. Jak się tam dostać?

Co trzeba zrobić, żeby zrobić karierę na Broadwayu?

Talent jest ważny, trzeba wierzyć w siebie, ciężko pracować, nie przyjmować "nie" jako odpowiedź, trzeba być po prostu wytrwałym - powiedziała Tilly Krueger.

Trzeba mieć marzenie i po prostu robić wszystko, żeby je zrealizować - dodała Sheila Barker.

Ważny jest networking, poznawanie nowych osób, tworzenie relacji - mówił Nijawwon Matthews.

Broadway to mekka artystów! Każdy chce tam przyjechać - to magiczne miejsce.

Magiczna jest historia Broadwayu, to miejsce, ta kultura. To miejsce, w które trzeba się wyrwać ze swojego życia - dodał Matthews.

Więcej:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości