Gwiazdy

Megan Fox walczy w sądzie z mężem o dzieci. Rozwód nie nastąpi zbyt szybko

Gwiazdy

Aktualizacja:
Megan Fox

O rozpadzie małżeństwa Megan Fox i Briana Austina Greena huczy w mediach od kilku miesięcy. Sprawy znacznie się skomplikowały, kiedy małżonkowie zaczęli spierać się o opiekę nad trójką swoich dzieci. Na tym etapie nie ma mowy o polubownym rozwiązaniu.

Megan Fox i Brian Austin Green rozwodzą się

Gwiazdorska para pobrała się w 2010 r. Małżonkowie przechodzili już co najmniej kilka głośnych kryzysów i rozstań. Zawsze jednak do siebie wracali, ale tym razem nie zapowiada się na szczęśliwe zakończenie.

Zarówno Megan, jak i Brian, są już w nowych związkach. Jak doniosło "Hollywood Life", aktorka nie widzi szans na uratowanie małżeństwa z gwiazdą "Beverly Hills, 90210". Teraz zamierza ułożyć sobie życie z raperem Machine Gun Kelly. Postanowiła więc nie zwlekać i dzień przed Świętem Dziękczynienia złożyła do sądu papiery rozwodowe - jako powód rozstania wskazała "różnice nie do pogodzenia".

Brian Austin Green będzie walczył o dzieci z Megan Fox

Początkowo zagraniczne media informowały, że para porozumiała się co do podziału majątku i opieki na trzema ich synami (Noah, Bodhi'ego oraz Journeya). Megan i Brian razem wychowują dzieci. Aktor nie chce zmieniać takiego stanu rzeczy.

Jak informuje portal "TMZ". tuż po pozwie rozwodowym swojej żony, złożył w amerykańskim sądzie dokumenty, w których zażądał równej opieki nad dziećmi - zarówno fizycznej, jak i prawnej. Dodatkowo Austin Green wnosi, aby opłacanie wychowywania trójki dzieci było podzielone pół na pół.

Jak twierdzą media, żądania aktora różnią się od tego, co w pozwie rozwodowym zawarła Megan Fox. Taki obrót spraw nie zwiastuje szybkiego rozwodu.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Megan Fox posyła dzieci do wegańskiej szkoły ekologicznej

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości