Gwiazdy

Brat Rafała Zawieruchy w "Masterchefie": "Duma i radość. Robi najlepszą sałatkę z selera!" - przyznaje aktor

Gwiazdy

Już od 8 września na antenę TVN wraca program "Masterchef". W tym sezonie świętować będziemy emisję setnego odcinka „MasterChefa” w Polsce! Okazuje się, że jednym z uczestników programu jest brat Rafała Zawieruchy. Co o gotowaniu Grzegorza myśli Rafał? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Agnieszka Jastrzębska.

Grzegorz Zawierucha w nowej edycji programu "Masterchef"

Rafał Zawierucha przyznał, że jest bardzo dumny ze swojego brata.

Cała rodzina pęka z dumy i radości. Grzesiek świetnie gotuje. Robi to z pasją, robi to co kocha. Potrafi o tym mówić, co jest ważne. Robi świetną sałatkę z selera, owoce morza, pad thaia, zupy. Aż się zrobiłem głody!

- zdradził Rafał.

***

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran przygotowali dla uczestników wiele ciekawych zadań, między innymi:

W jednym z odcinków show przeniesiemy się do czasów PRL-u. Czy zawodnikom uda się przyrządzić potrawy z tamtego okresu w wersji ekskluzywnej? Równie wymagające będzie przygotowanie trzydaniowego obiadu dla przyszłej teściowej!

Wyzwaniem dla przyszłych kucharzy okaże się konkurencja drużynowa w Parku Jordana. Zawodnicy będą musieli zorganizować piknik i zdobyć uznanie… 50 westów i ich właścicieli!

Wśród gości specjalnych nadchodzącej edycji pojawią się Lara Gessler i Tadeusz Müller. Niespodzianka zorganizowana z okazji Dnia Matki będzie prawdziwym zaskoczeniem dla Magdy Gessler. Z kolei Christopher Kostow, posiadacz trzech gwiazdek Michelin, przeprowadzi wyjątkowy masterclass! Doświadczony szef kuchni sprawdzi, czy uczestnicy poradzą sobie z odtworzeniem jego potraw.

W tym sezonie świętować będziemy emisję setnego odcinka „MasterChefa” w Polsce! W programie pojawią się także wszyscy dotychczasowi laureaci programu. Najlepsza piątka tegorocznej edycji zawalczy o finał w Meksyku. Poznają tam najwybitniejszych szefów kuchni: Jorge Vallejo, Ricarda Muñoza Zuritę, czy Aquilesa Cháveza. Kto okaże się następcą Oli Nguyen i zostanie ósmym polskim MasterChefem?

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości