Gwiazdy

Nowa dziewczyna Brada Pitta ma polskie korzenie i starszego o ponad 40 lat męża

Gwiazdy


Informacja o nowej dziewczynie Brada Pitta rozgrzała media do czerwoności. Jak się okazuje 27-letnia piękność, w której zakochał się aktor, ma polskie pochodzenie i … męża. Co łączy ją z gwiazdą Hollywood?

Brad Pitt – nowa dziewczyna

Jakiś czas temu media żyły rozwodem Brada Pitta i Angeliny Jolie. Potem spekulowano o rzekomym romansie z Jennifer Aniston. Teraz na świeczniku jest nowa wybranka aktora. Jeszcze w sierpniu gwiazdor został przyłapany z piękną dziewczyną na lotnisku we Francji. Para udała się na wspólne wakacje, do pałacu, który niegdyś aktor zakupił ze swoją żoną. Jak się okazuje, teraz 56- letni gwiazdor związał się z 27-letnią modelką. Kim jest dziewczyna? Nicole Poturalski to niemiecka modelka o polskich korzeniach.

Nicol Poturalski to dziewczyna, która ma polskich rodziców Agnieszkę i Janusza, ale urodziła się w Niemczech. Jest wziętą niemiecką modelką, która życie dzieli między Niemcy a Los Angeles. Gościła na okładach wielu niemieckich pism

– mówi Mateusz Hładki.

Dziewczyna Brada Pitta ma męża

W mediach zrobiło się gorąco. Wielu internautów krytykowało parę ze względu na zbyt dużą różnicę wieku - aktor ma 56 lat, natomiast modelka - 27. Szybko okazało się, że dla Nicole nie stanowi to problemu, ponieważ jest w związku małżeńskim ze starszym o 41 lat Rolandem Mary. Ponadto razem wychowują 7-letniego synka Emila. Co łączy ją w takim razie z aktorem? Poturalski przyznała, że jest w otwartym związku, a romans z aktorem nie jest żadną przeszkodą. Jak donoszą media, Brad spotkał Nicole w restauracji Borchardt w Berlinie, należącej do męża modelki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

and what's your fav color ?? #pink

Post udostępniony przez Nicole_Poturalski (@nicole_poturalski)

Aktor poleciał na wakacje z niemiecką modelką Nicole Poturalski. Według zagranicznych mediów udali się na krótkie wakacje na południe Francji. Ich pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się jednak już 9 miesięcy temu.

Zobacz także:

Pierwsze takie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego! Polski napastnik został Piłkarzem Roku 2020 w Niemczech

Odmieniona Adele pokazała się w bikini. Pewien szczegół wzbudził wiele kontrowersji

Małgorzata Kożuchowska świętuje rocznicę ślubu. "Dziękuję, że jesteś ze mną zawsze"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości