Gwiazdy

Brad Pitt jako doktor Anthony Fauci. Donald Trump nie będzie zachwycony najnowszą rolą aktora

Gwiazdy


Brad Pitt był gwiazdą jednego ze znanych amerykańskich programów rozrywkowych. Aktor wcielił się w specjalistę od chorób zakaźnych Anthony’ego Fauciego i wyśmiał Donalda Trumpa wypowiadającego się o koronawirusie.

Kim jest Anthony Fauci?

Anthony Fauci jest znanym specjalistą ds. chorób zakaźnych i doradcą prezydenta Stanów Zjednoczonych. W ostatnim czasie musiał wielokrotnie prostować słowa Donalda Trumpa, gdy ten wypowiadał się na temat koronawirusa. Chodziło np. o sugestię, by leczyć zakażonych detergentami, chociaż przywódca USA sam tłumaczył potem, że było to wypowiedziane sarkastycznie.

Jakiś czas temu, podczas jednego ze spotkań prasowych lekarz został zapytany o to, przez jakiego aktorka chciałby zostać zagrany w „Saturday Night Live”. Fauci odpowiedział: "przez Brada Pitta".

Brad Pitt jako Anthony Fauci

Producenci programu wzięli sobie do serca słowa specjalisty i tak oto w jednym ze skeczów Brad Pitt pojawił się jako Anthony Fauci. Aktor został odpowiednio ucharakteryzowany na lekarza i wyśmiał Donalda Trumpa wypowiadającego się np. o szczepionce na koronawirusa i wspomnianych już detergentach jako leku. Na sam koniec występu gwiazdor zdjął okulary oraz perukę i podziękował Fauciemu i wszystkim pracownikom medycznym za ich ciężką pracę w obecnym czasie.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości