Gwiazdy

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami. Para opublikowała urocze zdjęcia. "Jest zdrowy i malutki"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Borys Szyc i Justyna Nagłowska podzielili się ze światem radosną nowiną. Para dokładnie tydzień temu została rodzicami. Na świat przyszedł ich wyczekiwany syn. To był wyjątkowo radosny pierwszy dzień wiosny.

Pierwsze wspólne dziecko aktora i dziennikarki urodziło się w sobotę, 21 marca. Dokładnie 7 dni po narodzinach Borys Szyc i Justyna Nagłowska postanowili podzielić się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych. We wpisach zdradzili m.in., jakie imię wybrali dla swojego dziecka.

Borys Szyc został ojcem

Szczęśliwi rodzice w tym samym czasie opublikowali na swoich instagramowych profilach zdjęcia z maleństwem. Z wpisów pod postami dowiadujemy się, że dziecko Justyny i Borsa będzie nosiło tradycyjne polskie imię, które maluch otrzymał po pradziadku aktora.

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi❤️?

Justyna Nagłowska urodziła

Dziennikarka opublikowała na Instagramie te same zdjęcia z Borysem i małym Henrykiem. We wpisie zdradziła, że ich dziecko będzie nosiło nazwiska obojga rodziców.

Dziś mija równo tydzień, od kiedy na świat przyszedł nasz ukochany synek-Henryk Szyc-Nagłowski. Tego dnia nasz świat zmienił się bezpowrotnie. W tym dziwnym i trudnym czasie pojawił się owoc naszej miłości, przepełniając nas nadzieją, że świat jeszcze będzie bezpieczny, przyjazny i będziemy mogli wyruszyć razem, żeby go Heniowi pokazać❤️ ? Ta istotka to mały cud, który przepełnia nas miłością, wdzięcznością i wzruszeniem, że wybrał nas na swoich rodziców ??❤️ Kocham Cię @borys.szyc ❤️

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy dużo zdrowia i szczęścia!

Zobacz wideo: Justyna Nagłowska o ciąży i trudnej miłości. "Dziewczyna z depresją i niepijący alkoholik, i są szczęśliwi. To my".

Zobacz też:

Dramatyczny apel Kasi Kowalskiej: "Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam"

Koronawirus godzi gwiazdy. Justyna Steczkowska "Możecie dzisiaj pomyśleć nad tym, czy naprawdę warto mieć wrogów"

"W telefonie, na tablecie, ciotka z wujkiem bajki plecie". Gwiazdy wspierają akcję #zostańwdomu

Autor: Jola Marat

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości