Gwiazdy

Borys Szyc o swoim ślubie i Oscarach!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Borys Szyc jest od kilku lat w szczęśliwym związku z Justyną Nagłowską. Na premierze filmu Planeta Singli 3 Agnieszka Jastrzębska zapytała Szyca o jego stosunek do ślubów i wyjazd na ceremonię wręczenia Oscarów. Co powiedział? Oczywiście nawiązał do przygotowań do swojego ślubu. Posłuchajcie!

Wyjazd na ceremonię wręczenia Oscarów

Bilety są kupione. Plan to jeszcze jest wielka improwizacja. Sami zainteresowani nie wiedzą nic aż do ogłoszenia tych nominacji. Ja niestety nie jestem nominowany jako Borys Szyc bo wtedy od razu by się mną wszyscy zajęli i mnie przytulili, ale powiedzmy, jako ekipa będę się tam udawał. Mam też kilka swoich ukrytych planów tam i spotkań.

Borys Szyc jest od kilku lat w związku z Justyną Nagłowską. Para zaręczyła się z początkiem 2019 roku.

Stało się... Powiedziała "tak"... she said YES. Parę dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą... Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuję, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho... – napisał aktor.

Zobacz też: Walentynkowa kolacja w 45 minut >>>

Kim jest Justyna Nagłowska?

Justyna Nagłowska ma 38 lat, jest dziennikarką i reżyserką. Jest również współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless. Wychowuje 14-letnią córkę Borysa Szyca - Sonię - razem z nim.

Justyna Nagłowska w Dzień Dobry TVN przyznała się do problemów z depresją:

Jest to bardzo trudna choroba. Chorowałam około trzech lat. Nie jestem w stanie wskazać, kiedy dokładnie zapadłam na depresję. To jest taki proces, który się wkrada w Twoje życie i nagle przykrywa wszystko. Kiedy dotarło do mnie, że choruję i postanowiłam walczyć o siebie, poszłam do lekarza. Tabletki tabletkami, sama je kiedyś brałam, ale najważniejsza jest praca z psychologiem. To dało mi najwięcej. I taka świadomość, że wzmacniasz się każdego dnia. Wstałam z kolan - mówiła w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości