Gwiazdy

Blanka Lipińska w Big Brotherze!

Gwiazdy

Aktualizacja:
Blanka Lipińska
Fot. Instagram

Blanka Lipińska, autorka powieści „356 dni”, czyli odpowiednika „50 twarzy Greya”, weszła do Domu Wielkiego Brata! Wszyscy myśleli, że Blanka pojawi się w show jako nowa uczestniczka. Jej rola była jednak zupełnie inna. Jaka? Sprawdźcie!

  • Blanka Lipińska w "Big Brotherze"
  • Kim jest Blanka Lipińska?
  • Blanka Lipińska o seksie.

Więcej: Odpadła z Big Brothera jako pierwsza! Żałuje udziału?

Blanka Lipińska w "Big Brotherze"

Blanka Lipińska została zaproszona do „Big Brother nocą”, aby komentowała razem z Filipem Chajzerem pikantne zachowania uczestników „Big Brothera”. Wszyscy na początku myśleli, że Blanka zostanie nową uczestniczką. Pisarka od razu zdementowała tę wiadomość na swoim profilu:

Jeśli ktoś z was uwierzył, że wejdę na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata, to chyba całkowicie oszaleliście z bardzo prostego powodu - po 1. ja mam klaustrofobię, nie jestem w stanie wytrzymać w zamkniętej przestrzeni. Po 2. mam do wydania specjalnie dla was trzecią książkę, a po 3. - muszę zrobić film. [...] Tym wszystkim, którzy tak strasznie, okrutnie przejęli się tym, że naprawdę mogłabym wejść do Domu Wielkiego Brata, bo de facto tutaj weszłam, widać moi kochani, że nie znacie mnie za dobrze – napisała Blanka w mediach społecznościowych.

Kim jest Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska pochodzi z Puław. To autorka bestsellerów "365 dni" i "Ten dzień", książek który określa się mianem "polskich wersji 50 twarzy Greya". Blanka Lipińska uważa, że w Polsce powinno mówić się otwarcie o seksie.

Blanka Lipińska o seksie

Jeżeli natomiast chodzi o sam fakt istnienia tematu i problemu, trzeba go dotknąć w sposób najbardziej dla ludzi zrozumiały, nie robiąc z tego wielkiej sprawy, bo przecież robimy to wszyscy. A jeśli jeszcze nie, to robić na pewno spróbujemy, przynajmniej raz w życiu. Jeśli nie robimy tego prokreacyjnie, to ta czynność służy wyłącznie przyjemności i nie wstydźmy się tego, że tak jest. - powiedziała w jednym z wywiadów dla Natemat.pl Blanka Lipińska.

Zobacz też: Łukasz z Big Brothera wyśmiany i poniżony przez innych uczestników programu

Pozostałe wiadomości