Blanka Lipińska obrażona przez fotografa na ściance: "Mama nie nauczyła pana kultury?"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Blanka Lipińska opublikowała wideo z niezręcznej sytuacji, która miała miejsce na czerwonym dywanie przed galą Bestsellery Empiku 2019. Pisarka została obrażona przez jednego z fotografów. Zdenerwowana nie zostawiła tego bez komentarza.

Blanka Lipińska ofiarą seksistowskiego żartu

Blanka Lipińska podczas gali Bestseller Empiku 2019 zdobyła nagrodę w kategorii "Literatura Obyczajowa" za książkę " Kolejne 365 dni ". Niestety, miłe chwile Blance pokrzyżował jeden z fotografów.

Na profilu pisarki w social mediach pojawiło się wideo z czerwonego dywanu. Pisarka usłyszała niewybredny komentarz od jednego z fotografów. Już podczas zaistniałej sytuacji zapowiedziała, że upubliczni nagranie. Zdarzenie postanowiła opisać na Instagramie.

Nie takie d**y miewałem

– powiedział jeden z fotografów.

Zobacz także: Michele Morrone o erotycznych scenach w filmie „365 dni”: „To dla mnie norma”

Blanka szybko odbiła piłeczkę i odpowiedziała bezczelnemu fotoreporterowi.

Mama nie nauczyła pana kultury? Wie pan, że wychodzi pan na chama? O kobietach w ten sposób?! Wie pan, że kobieta pana urodziła?

- wykrzyczała.

Pod zamieszczonym na Instagramie wideo, Blanka dodała wymowny opis. Internauci i znajomi celebrytki również krytykowali zachowanie fotografa i byli pełni podziwu dla Blanki, która nie bała się zareagować.

To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety. Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”. (…) po chwili, kiedy nie zapozowałam mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób...Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka, nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się. Nawzajem i samych siebie !

– opisała Blanka.

Gwiazdy na ściance podczas gali Bestsellery Empiku 2019. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch