Gwiazdy

Billie Eilish wydała nowy singiel. Fani zachwyceni optymizmem "My Future"

Gwiazdy

x-news

Billie Eilish, jedna z największych obecnie gwiazd muzyki pop, opublikowała własnie swój nowy singiel. W przeciwieństwie do poprzednich utworów młodziutkiej wokalistki, "My Fututre" utrzymany jest w bardziej optymistycznej tonacji. Tekst piosenki opowiada o rozwoju i samoakceptacji.

"My Future" - nowy singiel Billie Eilish

Billie Eilish opublikowała swój najnowszy utwór pt. "My Future". Fani natychmiast uznali singel za jeden z najbardziej optymistycznych w dorobku młodej artystki. Niektórzy nazywają piosenkę "odą do samoakceptacji".

Jestem zakochana w mojej przyszłości i nie mogę doczekać się aż ją poznam

– śpiewa Billie.

Teledysk do utworu stanowi animacja stworzona przez australijskiego artystę Andrew Onorato.

"My Future" to pierwszy od czasu "No Time to Die" singiel opublikowany przez Billie. Po zaledwie kilku godzinach od swojej premiery, piosenka ma już niemal 3,5 miliona wyświetleń na You Tube.

Billie Eilish i więź rodzinna

"My Future" zadebiutował w Internecie tego samego dnia, w którym brat wokalistki Finneas obchodził swoje 23. urodziny. Jest to kolejny raz, gdy Eilish oddaje mu hołd. Wcześniej poświęciła mu wyreżyserowany przez siebie teledysk do utworu "Everything I Wanted". Wokalistka wielokrotnie podkreślała, że brat jest jej najlepszym przyjacielem i pełni jedną z najważniejszych ról w jej życiu. Finneas jest także odpowiedzialny za napisanie i produkcję wielu hitów sławnej siostry.

Billie Eilish - młoda gwiazda

Amerykańska piosenkarka i autorka tekstów ma zaledwie 18 lat, a za sobą pasmo sukcesów.

29 marca 2019 wydała pierwszy album studyjny "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?". Tego samego dnia na serwisie YouTube pojawił się singiel "Bad Guy", który stał się międzynarodowym hitem.

Pomimo młodego wieku jest laureatką pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019. W lutym 2020 roku ogłoszono, że to właśnie Billie Eilish będzie wykonawczynią piosenki tytułowej do 25 filmu o Jamesie Bondzie - "No Time to Die".

Wyświetl ten post na Instagramie.

born blue

Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)

ZOBACZ: Billie Eilish zapowiada nową muzykę:

Zobacz też:

Czas na "No Time To Die". Billie Eilish prezentuje piosenkę do nowego filmu o agencie 007

Billie Eilish była zafascynowana Justinem Bieberem. Artystka pokazała zdjęcia z przeszłości

Billie Eilish przy nowym projekcie współpracuje z ojcem: "Nasza relacja od lat polega na dzieleniu się muzyką"

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości