Gwiazdy

Billie Eilish wydała nową płytę i udzieliła szczerego wywiadu. "Nie jestem zadowolona ze swojego ciała, ale kto jest?"

Gwiazdy

Billie Eilish bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. 19-latka szturmem wdarła się do świata show-biznesu i zdobyła najważniejsze nagrody muzyczne. Teraz uszczęśliwiła swoich fanów i wydała drugą płytę.

Kariera Billie Eilish

Pierwszy album Billie Eilish pt. "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?" został wydany w 2019 roku. Szybko pokrył się platyną i zdobył pięć nagród Grammy. W tym roku z kolei młoda wokalistka wygrała dwie kolejne statuetki dzięki piosence stworzonej do wyczekiwanego filmu o Jamesie Bondzie. Nie spoczęła jednak na laurach, tylko wydała nową płytę i odnosi kolejne sukcesy.

Pierwszy singiel pt. "Your Power", który zapowiadał album, zadebiutował na 10. miejscu Billboard Hot 100, a w ciągu dwóch tygodni od premiery zgromadził ponad 150 mln streamów. Teledysk do utworu "Happier Than Ever", który ukazał się 30 lipca, obejrzały już prawie trzy miliony osób.

- Najbardziej uszczęśliwiłoby mnie, gdyby ludzie po wysłuchaniu płyty mogli powiedzieć: "O Boże, czuję dokładnie to samo. Nie zdawałem/zdawałam sobie z tego sprawy, ale naprawdę tak to czuję". I może gdyby po przesłuchaniu dokonali w swoim życiu zmiany, która ich uszczęśliwi. Nie chcę wchodzić bardziej w szczegóły, bo chcę zostawić tę decyzję słuchaczowi. Nie chcę nikomu wszczepiać pomysłów do głowy, bo chciałabym, by każdy miał w pełni poczucie, że jego interpretacja jest tą właściwą - powiedziała Billie w wywiadzie udzielonym VEVO.

Nowa płyta Billie Eilish

Obecnie Billie intensywnie promuje "Happier than ever" i udziela wielu wywiadów. W jednym z nich wyznała, że chciała, by dzięki tekstom jej piosenek fani zastanowili się nad rzeczywistością, swoim postępowaniem oraz postrzeganiem świata, a także siebie. Pragnie, by ludzie nie skupiali się wyłącznie na wyglądzie.

- Widzę ludzi online, wyglądających tak, jak ja nigdy nie będę. I od razu myślę: "O mój Boże, jak oni to robią?". Znam tajniki tej branży i to, czego ludzie używają na zdjęciach. Wiem, że to, co wygląda na prawdziwe, może być fałszywe. A jednak wciąż na to patrzę i to sprawia, że czuję się naprawdę źle. Jestem bardzo pewna tego, kim jestem i jestem bardzo zadowolona ze swojego życia... Oczywiście nie jestem zadowolona ze swojego ciała, ale kto jest? - wyznała Billie Eilish w najnowszym wywiadzie dla "The Guardian".

- Według niektórych ta płyta nie jest tak udana jak debiut, ale ja się nie zgadzam. Uważam, że w dziedzinie mamrotanego popu to jest i tak numer jeden w tej chwili. (...) Myślę, że oprócz tego, że nagrywa muzykę jest też ciekawą osobowością. Nie tylko nastolatki mogą się nią inspirować, bo w wieku kwestiach ma sporo do powiedzenia i to dużo mądrych rzeczy - stwierdził w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości