Billie Eilish walczy z oszustami, którzy się pod nią podszywają

Gwiazdy


Sława przysparza sporo problemów Billie Eilish. 18-letnia gwiazda walczy z osobami, które się pod nią podszywają.

Billie Eilish to 18-letnia, niezwykle popularna amerykańska piosenkarka, która rozgłos i rzeszę fanów zyskała dzięki albumowi pt. "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?". Ostatnio zmaga się niestety z ciemniejszą stroną sławy. Sporo ludzi zaczęło się pod nią podszywać. Dlatego artystka postanowiła walczyć z oszustami.

Proszę, przestańcie robić to g*wno. To niebezpieczne dla was i chamskie wobec ludzi, którzy dają się na to nabrać. Wystawiacie mi złą opinię!

- napisała wokalistka na swoim Instagramie.

Triumfatorka Grammy

Nastolatka stara się chronić swoją prywatność i prowadzić normalne życie. Nie jest to łatwe, zwłaszcza że kilka dni temu była triumfatorką gali Grammy. Trafiło do niej aż pięć prestiżowych statuetek, w najważniejszych kategoriach: album roku, nagranie roku, piosenka roku, najlepszy debiut i najlepszy wokalny album pop.

Billie Eilish - piosenka z Bonda

18-letnia wokalistka będzie gwiazdą, która zaśpiewa piosenkę promującą najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda. W wywiadzie dla BBC News mówiła:

To wszystko wydaje się szalone w każdym możliwym wymiarze. Napisanie głównej piosenki do filmu, który jest częścią tak legendarnej serii, to prawdziwy zaszczyt. James Bond jest najbardziej cool franczyzą na świecie. Wciąż jestem w szoku.

Billie Eilish skomponowała piosenkę we współpracy ze swoimi bratem Finnease'em O'Connelle'em. Jak donosi BBC, producenci Bonda, Michael G. Wilson i Barbara Broccoli, określili utwór mianem "niezwykle potężnego i poruszającego".

Zobacz też

Autor: Luiza Bebłot