Gwiazdy

Te gwiazdy zdecydowały się na fryzjerską metamorfozę. Która z nich wygrywa ranking?

Gwiazdy

Wiosna to najlepszy czas na metamorfozy. Coś wiedzą o tym polskie i zagraniczne gwiazdy, które postanowiły zmienić swoje dotychczasowe fryzury. Nowe kolory, cięcia i kształty. Kto wypadł najlepiej w rankingu?

Wiosenny blond

Tegorocznej wiosny w mediach społecznościowych jesteśmy świadkami licznych metamorfoz gwiazd. Jednym z większych zaskoczeń była nowa fryzura Billie Eilish. Idolka generacji Z zamieniła swoje neonowe pasma na ciepły blond. Wokalistka już jakiś czas temu zapowiadała, że tuż po premierze dokumentu "Billie Eilish: Świat lekko zamglony" zamierza rozpocząć nowy rozdział.

– To będzie koniec jakiejś ery… Dam wam inną – mówiła.

W ślady utalentowanej artystki poszła także Selena Gomez. Aktorka pochwaliła się na Instagramie nowym odcieniem włosów. Choć w blondzie wygląda promiennie, chyba już przywykliśmy do Seleny w ciemnych włosach.

- Selena Gomez też jest blondynką i też mam wrażenie, że chyba lepiej było jej w ciemniejszych włosach - przyznała Sandra Hajduk.

Fryzura na Huberta Urbańskiego

Do grona celebrytów, którzy pokusili się o wiosenną zmianę, dołączyła także Halle Berry. Gwiazda pokazała się na Oscarach w krótkim bobie. Na aktorkę momentalnie spadła lawina krytyki. Nie wszystkim spodobało się mocne cięcie.

Przedstawicielem polskiej branży jest Hubert Urbański. Prowadzący "Milionerów" ogolił się na łyso. Naszym zdaniem to właśnie ta metamorfoza wygrywa ranking zmian.

- Ja myślę, że od teraz mężczyźni golący się w salonach fryzjerskich na łyso będą prosili o fryzurę na Huberta - dodała Sandra.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Klaudia El Dursi zaskoczyła nową fryzurą. "Natchniona afrykańską kulturą, zaszalałam"

Ania Rusowicz zaskoczyła fanów odważną fryzurą. "Trochę Billie Eilish, trochę Billie Jean"

Joanna Jabłczyńska na uroczym nagraniu z dzieciństwa. "Nie wiem, co lepsze w tym filmie - moja fryzura czy dykcja"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości