Gwiazdy

Big Brother. Justyna Żak i jej chłopak Paweł Grigoruk wycofują się z programu

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. Big Brother

Para wspólnie podjęła ostateczną decyzję. Nie chcą dłużej uczestniczyć w życiu mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Co ich do tego skłoniło? Justyna ostatnio czuła sie w programie coraz gorzej, nie pomógł nawet fakt, że do domu Wielkiego Brata dołączył jej chłopak.

W czwartek Justyna Żak i Paweł Grigoruk podjęli decyzję o odejściu z "Big Brothera". Para wegan wspólnie zgłosiła Wielkiemu Bratu swoją rezygnację z programu.

Justyna i Paweł swoją decyzję o odejściu podjęli po tym, jak w pokoju multimedialnym wyświetlono im film, w którym pozostali uczestnicy nie szczędzą przykrych słów pod ich adresem. Pomimo kilku rozmów z Wielkim Bratem, para zdecydowała, że nie chce już dłużej przebywać w otoczeniu nieżyczliwych im osób.

Czytaj też: Kuba Pyśk w trybie dyscyplinarnym opuścił Dom Wielkiego Brata!

Justyna Żak od niedawna mogła cieszyć się obecnością swojego chłopaka, Pawła Grigoruka, w domu Wielkiego Brata. Jednak wejście ukochanego wbrew oczekiwaniom nie wpłynęło na uczestniczkę „Big Brothera” pozytywnie. Odkąd Paweł pojawił się w domu Wielkiego Brata, Justyna wydawała się czuć w programie coraz gorzej. Do tego stopnia, że wspólnie z Pawłem postanowiła wycofać się z uczestnictwa w nim.

Big Brother - kto dołączył do programu w trakcie jego trwania?

Paweł dołączył do programu 30 kwietnia. Nieco wcześniej, 14 kwietnia do domu Wielkiego Brata weszli stewardesa Angelika i barman Kuba. Żadne z nich nie uczestniczy już w programie: Angelika odpadła w głosowaniu widzów, Kuba został usunięty za złamanie regulaminu. Nowa uczestniczka Big Brothera pojawiła się w domu Wielkiego Brata także we wtorek 2 kwietnia. To 27-letnia Magda Zając, rolniczka. Jako jedyna nadal uczestniczy w zabawie.

Nowi uczestnicy pojawili się po tym, jak kilka osób opuściło program z różnych nieprzewidzianych przyczyn. Na samym początku decyzję o odejściu podjął Daniel Barłóg. Mężczyzna wyznał, że dusi się w domu Wielkiego Brata. Niedługo potem na odejście zdecydowała się Marlena Klimczyk. Powodem była ogromna tęsknota za trójką dzieci. Nie odnalazła się też wśród uczestników. Z kolei Maciej Borowicz został karnie usunięty za złamanie regulaminu programu.

Justyna Żak była jedną z trzech osób, które w tym tygodniu zostały nominowane do opuszczenia reality-show. Teraz, po jej odejściu, o głosy widzów walczą Kasia Olek i Magda Zając. 

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości