Gwiazdy

Iza Mączka z Big Brothera schudła 12 kilogramów! Zdradziła, jaką dietę wybrała

Gwiazdy

Aktualizacja:
Iza Mączka z Big Brothera schudła 12 kilogramów! Zdradziła, jaka dietę wybrała

Iza Mączka, uczestniczka Big Brothera, schudła 12 kilogramów! Iza zaczęła chudnąć już w programie, jednak efekty ostateczne metamorfozy możemy podziwiać już po show. Zobaczcie zmianę - Iza naprawdę wygląda teraz bosko! Na jaką dietę się zdecydowała?

Więcej:

Dorota Wellman do uczestnika Big Brothera: "Jesteś homofobem?"

Iza Mączka, uczestniczka Big Brothera, schudła 12 kilogramów! To naprawdę niesamowita metamorfoza. Iza nie ukrywała w programie, że chce pozbyć się kilku kilogramów, zaczęła m.in. pić więcej wody, by przyspieszyć ten proces.

Iza Mączka pochwaliła się kilka dni temu nowym zdjęciem, na którym pozuje w srebrnych spodniach - okazuje się, że spodnie przeleżały w jej szafie ponad dwa lata, bo Iza przestała się w nie mieścić!

Te spodnie przeleżały w mojej szafie ponad dwa lata, bo zwyczajnie się w nie nie mieściłam. Błyszczą się tak, że czuje się w nich trochę jak na Love Parade...festiwalu muzyki i tolerancji, której w Białymstoku zdecydowanie zabrakło. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że znajdzie się przestrzeń dla różnorodności... bo każdy jest jakiś - napisała na Instagramie Iza Mączka.

Zobacz też: Julia Kamińska przeszła na weganizm i sporo schudła. Zdradziła, ile teraz waży!

Zobacz też:

Maciej z Big Brothera przeprosił Dorotę Wellman na antenie! Zobaczcie, za co!

Zobaczcie poniżej więcej zdjęć Izy - widać, że schudła aż 12 kilogramów?

Iza w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak udało jej się zrzucić aż 12 kilogramów:

Moja córka jest typem sportowca, trenuje siatkówkę 16 godzin w tygodniu i bardzo aktywnie żyje. Bieganie, rower czy basen, to poza celem chudnięcia, nasz wspólny czas, który bardzo sobie cenimy. Tym chętniej podejmuję te wyzwania, choć nie jest łatwo dorównać jej kondycyjne. Co do diety, to wyeliminowałam słodkie napoje, białe pieczywo i mocno ograniczyłam słodycze. W "Big Brotherze" piłam dużo wody, która przed programem nie była moim ulubionym napojem i ten nawyk mi pozostał - powiedziała Iza Mączka.

Więcej:

Ania Lewandowska go unika... Oto cała prawda o glutenie – co to jest, gdzie jest go najwięcej? Czy jest szkodliwy?

Tak Iza Mączka wyglądała w Big Brotherze.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości