Gwiazdy

Big Brother. Co się wydarzy podczas dzisiejszej Areny?

Gwiazdy


Gabi Drzewiecka i Gosia Ohme zdradzają nam czego możemy się spodziewać podczas dzisiejszej Big Brother Areny. Punktualnie o 20:00 na antenie TVN7 rozpocznie się program na żywo i dowiemy się, kto opuści Dom Wielkiego Brata - nie przegapcie!

Trudne zwierzenia w Domu wielkiego Brata

W tym tygodniu w Domu wielkiego Brata uczestnicy podzielili się ze sobą swoimi rodzinnymi historiami. Także tymi trudnymi, dotyczącymi dramatów: rozstań rodziców, przemocy w domu, uzależnień, z którymi zmagali się członkowie rodzin czy nawet o śmierci bliskiej osoby.

Gabi Drzewiecka i Gosia Ohme komentowały dla nas wydarzenia minionego tygodnia i to jak bardzo szybko zżyła się ze sobą grupa uczestników.

To jest grupa, która bardzo szybko weszła w zażyłe relacje, zbudowała intymność. Dlatego mogą się dzielić tak intymnymi historiami, trudnymi doświadczeniami.

- zauważyła się Gosia Ohme.

Kto jest nominowany do opuszczenia programu?

W tym tygodniu nominowane są cztery osoby: Ania, Karolina, Łukasz i Mateusz. Kto odpadnie?

Głosujcie!

Gosia Ohme powiedziała, że ma pewne przypuszczenia i żałuje, że tak się stanie.

Wielki Brat to jest lustro naszego życia. Nawet te negatywne postacie tak naprawdę pokazują, że nikt nie jest zły z natury. To tylko pancerz emocjonalny, który został stworzony po tym, jak ktoś został zraniony. A jeśli zranili nas rodzice, a jak widać większość z nas ma takie rany w sercu, to obudowujemy się, żeby nikt więcej nas nie zranił. I taka jest Karolina.

- mówiła psycholog, Gosia Ohme.

Sądzicie, że to właśnie Karolina odpadnie z programu? Oglądajcie Big Brother Arena o 20:00 na antenie TVN7!

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości