Gwiazdy

Nowa edycja Big Brothera już jesienią w TVN7. Agnieszkę Woźniak-Starak zastąpi Gabi Drzewiecka

Gwiazdy

Aktualizacja:

Jesienią na antenę TVN7 wraca nowa edycja Big Brothera. Nową prowadzącą program będzie Gabi Drzewiecka - dziennikarka, która w Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi muzycznymi gwiazdami.

Na antenę TVN7 wraca nowa edycja Big Brothera. W obliczu osobistej tragedii jaka dotknęła Agnieszkę Woźniak-Starak fani programu zastanawiali się, kto ją zastąpi w roli prowadzącej. Dzisiaj w naszym studiu Edward Miszczak wyjawił, że będzie to Gabi Drzewiecka, dziennikarka doskonale znana widzom Dzień Dobry TVN.

Znaleźliśmy się wszyscy w trudnej sytuacji. Agnieszka podjęła decyzję, że nie będzie prowadziła tej jesieni żadnego programu telewizyjnego. Ona dowiedziała się jako pierwsza, że jej następczynią będzie Gabi Drzewiecka.

- powiedział w u nas dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

>>> Zobacz także:

Sukces poprzedniej edycji Big Brothera

Rok 2019 zdecydowanie należy do TVN 7! Powracający po 11 latach przerwy reality show „Big Brother” oraz pierwszy autorski serial oparty na oryginalnym pomyśle stacji „Zakochani po uszy” stały się niekwestionowanymi hitami. W grupie komercyjnej Siódemka zwiększyła swój udział o 34%, stając się 5. Kanałem na polskim rynku telewizyjnym. Po rekordowej wiośnie, prawdziwa zabawa dopiero się zacznie – jesienią w TVN7!

Widzowie niewątpliwie pokochali reaktywowanego „Big Brothera”. Format przez 3 miesiące emisji cieszył się niesłabnącym zainteresowaniem, a pierwszy odcinek „Big Brother Arena” przyciągnął przed telewizory 2,23 mln osób, bijąc tym samym rekord stacji. Jesienią w Domu Wielkiego Brata zamieszkają nowi uczestnicy – castingi do programu przyciągnęły rekordową liczbę osób. Kto weźmie udział w programie? Jakie niespodzianki przygotuje dla nas Wielki Brat? Jednego możemy być pewni – spodziewajmy się niespodziewanego!

Pozostałe wiadomości