Magdalena Wójcik wygrała finał Big Brothera! "Nadal jestem w szoku, bo nie marzyłam o wygranej" - przyznała w DDTVN

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magdalena Wójcik wygrała Big Brothera! Za nami wielkie emocje po wielkim finale. Wczoraj wreszcie po długich i pełnych wydarzeń trzech miesiącach poznaliśmy nazwisko zwycięzcy Big Brother 2019! To Magda Wójcik! Zwyciężczynię programu gościliśmy dziś na kanapie Dzień Dobry TVN.

Magda przyznała, że jeszcze nie doszła do siebie po wczorajszym wieczorze pełnym wrażeń. „Wciąż jestem w szoku. Jak się dziś rano obudziłam, myślałam że jestem w Domu Wielkiego Brata” – zdradziła na początku rozmowy w DDTVN.

Zwyciężczyni zdradziła, że nie wcale nie marzyła o wygranej. Kiedy weszła do Domu Wielkiego Brata chciała, by jej przygoda z programem potrwała chociaż tydzień. Po tygodniu marzyła o miesiącu, a potem chciała dotrwać do ostatniego dnia.

W czasie finałów Magdę Wójcik wspierali jej rodzice. Mama i tata są największymi fanami Magdy, ale jednocześnie najsurowszymi recenzentami.

Wczoraj rodzice mi powiedzieli, że są ze mnie dumnie, ale wciąż czekam na taką konkretną rozmowę z mamą. Trochę się boję tej rozmowy muszę przyznać.

- zdradziła Magda w programie.

Magda Wójcik będąc w programie codziennie szukała nowych wyzwań. Jej celem była dobra zabawa.

Pobyt w Big Brotherze był dla mnie taką kolonią dla dorosłych.

Finał Big Brother 2019

W niedzielny wieczór, podczas wielkiego finału Big Brother 2019, jako pierwszy Dom Wielkiego Brata opuścił Radek Palacz .

Kolejną osobą, która wyszła z programu był Igor Jakubowski

Jako trzeci dom Wielkiego Brata podczas finału opuścił Bartek Boruc .

Big Brother 2019 wygrała Madzia Wójcik.

2. edycja Big Brthera w TVN7

Na kilka dni przed końcem programu na mieszkańców czekała wielka niespodzianka. W środowe popołudnie, na trawniku przed domem pojawił się samochód z naklejoną kokardą, a w środku dziewczyna, która wychodząc z auta oświadczyła, że wprowadza się do Domu Wielkiego Brata. Co o niej wiemy? Karolina jest modelką, mężatką i ma 27 lat. Nie będzie rywalizować z pozostałymi mieszkańcami o nagrodę finałową. Jak się okazało, nowa dziewczyna jest żywą zapowiedzią kolejnej edycji programu Big Brother, która już jesienią zawita na ekrany TVN7, a Karolina będzie jej uczestniczką. 

Castingi do 2. edycji Big Brothera już trwają! Zgłoś się!

Finaliści Big Brother 2019 - kim są?

Magdalena Wójcik - Instagramerka. Ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Z wykształcenia jest biotechnologiem żywności, którą studiowała w Szkocji, ale jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. Traktuje to jednak jako przystanek w swoim życiu – w przyszłości chciałaby bowiem prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań! 

Bartłomiej Boruc - raper i wodzirej. 37-letni Bartłomiej Boruc mieszka na co dzień w Dublinie wraz z rodziną – żoną i 12-letnim synem. W wolnym czasie spełnia się muzycznie – jako raper, twórca tekstów i wodzirej. Doświadczenia życiowe stały się dla niego inspiracją do tworzenia swojej muzyki i pisania tekstów. Chce zarażać tym innych. W oczach rodziny i znajomych Bartek jest osobą żywiołową i bardzo pozytywną, która zawsze gra pierwsze skrzypce w towarzystwie i stara się rozbawić wszystkich dookoła. 

Igor Jakubowski - bokser. Media piszą o nim min.” Jeden z największych polskich talentów wagi ciężkiej”. Igor Jakubowski jest bowiem olimpijczykiem, mistrzem Unii Europejskiej, wicemistrzem Europy i wielokrotnym mistrzem Polski. Życie Igora koncentruje się wokół sportu, ale waż na jest dla niego też rodzina, miłość i piesek - buldożek francuski o imieniu Floyd.

Radosław Palacz - stolarz barber. Radek ma 41 lat i pochodzi z Piekar Śląskich. Jest dumnym Hanysem, który kocha śląską gwarę, historię i kulturę. Jednocześnie, jak sam podkreśla, jest Polakiem, dla którego bardzo ważny jest patriotyzm. Interesuje się historią, pielęgnuje świadomość historyczną u dzieci. Zawodowo Radosław prowadzi własną firmę stolarską, a także działa jako ambasador marki kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji brody.

Big Brother w polskiej telewizji - zwycięzcy

W niedzielę, 17 marca 2019 roku po 11 latach przerwy, a 18 lat od pierwszej kultowej edycji, na antenę TVN7 powrócił program „Big Brother”. Zwycięzcą pierwszej edycji w nowej odsłonie została Magdalena Wójcik.

Zwycięzcą pierwszej edycji programu Big Brother był Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki. Czwartą edycją emitowaną w TV4 została Jolanta Rutowicz, piątą Janusz Strączek. Czwórka przeprowadziła również edycję Big Brother VIP - jej zwycięzcą został Jarosław Jakimowicz. 

Nagroda za zwycięstwo w pierwszych trzech edycjach wynosiła 500 000 złotych. Główna nagroda dla zwycięzcy nowej edycji "Big Brother" to 100 000 zł. 

Zobacz także:

Premiera drugiego sezonu "Pod powierzchnią" już dziś. Zobacz zwiastun!

Autor: Gaba Kopyto