Gwiazdy

Premiera Big Brothera za nami. Poznajcie uczestników!

Gwiazdy

Gabi Drzewiecka Big Brother

Premiera Big brother 2 za nami. Dziś poznaliśmy uczestników drugiej edycji programu TVN7. Ciekawe jak odnajdą się w Domu Wielkiego Brata, w którym spędzą najbliższe trzy miesiące. Co o nich wiadomo?

Wyczekiwana premiera za nami! Otwarcie odbyło się z fasonem i przytupem. Fantastyczny występ Edyty Górniak , humor i swada prowadzących: Gabi Drzewieckiej , Gosi Ohme oraz Filipa Chajzera , głęboki głos Wielkiego Brata... no i ONI! Szczęśliwa szesnastka, która została wybrana do udziału w programie.

Uczestnicy Big Brother 2

Do udziału w drugiej edycji programu Big Brother zgłosiło się 28 tysięcy osób! Oto szczęśliwcy, którzy trafili do Domu Wielkiego Brata. Macie już swojego faworyta?

Najnowsze informacje o programie Big Brother zawsze na oficjalnej stronie programu.

Kamil Lemieszewski, 36 lat

Człowiek orkiestra. Z wykształcenia pielęgniarz i położnik, ale pracował też między innymi jako aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo”, „Gwiezdne wojny – historie”.

Aktualnie mieszka w Londynie. Zafascynowany jest antropologią kultury i historią antyczną. Ma w planach napisanie książki o początkach religii katolickiej. Wie, że dla otoczenia jego życie może wydawać się szalone, jednak dla niego szaleństwo to norma.

Vasileios Tomazos, 27 lat

Ma korzenie polsko-greckie. Urodził się pod Atenami, ale od dziecka mieszka w Polsce.

Studiował na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Na pierwszym roku rzucił studia i rozpoczął pracę jako animator czasu wolnego na Rodos.

Lubi żartować, ma w sobie dużo dobrej energii. W wolnym czasie gra w piłkę, hobbistycznie zajmuje się fotografią.

Natalia Dawidowska, 29 lat

Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej.

W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Karolina Sztafa, 32 lata

Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku resocjalizacja. Zawodowo spełnia się jako selekcjonerka w klubie.

Z pochodzenia jest góralką, co znajduje odzwierciedlenie w jej temperamencie. Jest energiczna, pewna siebie i wybuchowa. Nie znosi sprzeciwu. W wolnym czasie jeździ na rowerze i poświęca się rodzinie.

Sarah Poznachowski, 37 lat

Jest Niemką z polskimi korzeniami. W swoim życiu próbowała różnych profesji. Pracowała w hotelach oraz jako stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Od dwóch lat mieszka w Polsce.

Jest inteligentna, dowcipna i pewna siebie. Choć irytuje ją polska skłonność do narzekania, nie wróciłaby do Niemiec.

Malwina Ha, 28 lat

Pół-Polka, pół-Wietnamka. Mimo iż mieszka w Polsce, bardziej identyfikuje się z azjatyckim stylem życia. Jej zdaniem Azjaci są bardziej rodzinni, pracowici, tolerancyjni i gościnni.

Malwina jest buddystką. Wierzy, że każdy zasługuje na szacunek. Jest do bólu szczera i pomimo niepozornego wzrostu, potrafi tupnąć nogą. Uwielbia tańczyć i chodzić do klubów. Prowadzi lokal karaoke w Raszynie.

Wiktor Stadniczenko, 28 lat

Zawodowy model, z wykształcenia grafik-plastyk. Dzięki modelingowi zwiedził niemal cały świat. Mieszkał w Chinach i w Indiach, gdzie, jak twierdzi, odnalazł prawdziwą miłość.

Ma wiele pomysłów na życie i trudno skupić mu się na jednym celu. Wciąż żyje na walizkach. Jego największymi przyjaciółmi są rodzice. Z tatą łączy go słabość do mocniejszych brzmień. To dzięki nim najlepiej czuje się w domu, w Ustce.

Łukasz Stawicki, 37 lat

Z zawodu magister inżynier budownictwa, prowadzi firmę budowlaną specjalizującą się w dekarstwie. Uprawia sporty walki i biega. Znajomi mówią, że to pełen sprzeczności twardziel o gołębim sercu. Typ mężczyzny, który w ciągu dnia chodzi na siłownię, a wieczorami czyta poezję.

Mateusz Sławiński, 33 lata

Mistrz Polski w pływaniu. Z kariery sportowej zrezygnował po kontuzji w 2012 roku, gdy nie przeszedł kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie 2012 w Londynie.

Aktualnie pracuje jako analityk sportowy. Wcześniej próbował różnych zajęć, m.in. zakładał panele słoneczne, był też zawodowym kierowcą.

Uwielbia podróżować i imprezować ze znajomymi. Jest szalony, energiczny, nie lubi stać w miejscu. U kobiet uwielbia małe stopy.

Aleksandra Balawender, 20 lat

Studentka psychologii, w przyszłości planuje zostać seksuologiem. Chciałaby, żeby seks przestał być tematem tabu. W czasie wolnym od zajęć na uczelni pracuje jako baristka. Zawsze broni swoich racji i przekonań, wierzy w siłę szczerości. W wolnym czasie jeździ na rolkach.

Anna Izvarina, 30 lat

Absolwentka Socjologii Biznesu i Mediów na warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego.

Pracuje w firmie ojczyma. Zajmuje się promocją jego klubu jachtowego oraz wynajmem lokali użytkowych. Współpracuje też z blogerami na rynku rosyjskim. Zna swoją wartość. Jest ambitną, inteligentną i zorientowaną na sukces dziewczyną.

Dawid Łojewski, 29 lat

Lato spędza w mekce polskiego surfingu - Chałupach, zimą uczy jeździć na nartach. Jego wielką pasją są motocykle.

Jest wciąż głodny wrażeń, nie lubi nudy i nieustannie szuka nowych zajęć. Jego pozytywne nastawienie do życia sprawia, że z każdej, nawet trudnej sytuacji wyciąga wnioski.

Wierzy, że ludzie są dobrzy z natury.

Małgorzata Szmal, 35 lat

Zawodowo zajmuje się organizacją ślubów. Artystycznie wyraża się tworząc zaproszenia i ślubne dekoracje. Uwielbia rock i blues. Często jeździ na festiwale i zloty motocyklowe.

Kocha ludzi i nowe wyzwania. Jej śmiech jest w stanie rozładować każdą trudną sytuację. Ma siostrę bliźniaczkę Kasię, z którą jest nie do odróżnienia.

Katarzyna Strojek, 35 lat

Wspólnie z siostrą bliźniaczką prowadzi firmę organizującą wesela. Jak mówi, „ludzie przychodzą do nas z pierścionkiem, a wychodzą z obrączkami”.

Często kłóci się z siostrą, ale szybko dochodzą do porozumienia. Jest bardzo rodzinna i to właśnie ze względu na krewnych nie chciałaby opuścić Kielc, które są jej miejscem na ziemi.

Przemysław Karda, 35 lat

Przedsiębiorca i były żołnierz.

Prowadzi startup zajmujący się kryptowalutami. Ma również firmę organizującą obozy survivalowe dla biznesmenów. Chociaż nie musi martwić się o pieniądze, do pracy chodzi w trampkach i koszulce. Jego największym marzeniem jest kupno wyspy, na której mógłby wprowadzić własne prawo.

Gosami widzów do programu trafiła...

Martyna Lewandowska, 21 lat

Studiuje kosmetologię, bo uwielbia pomagać kobietom zaakceptować siebie. Chciałaby, żeby każda klientka, która opuszcza jej gabinet czuła się piękna i doceniona.

Lubi być niezależna i nie chce być na utrzymaniu rodziców, dlatego zaraz po maturze wyprowadziła się z domu. Po pracy udziela się w teatrze amatorskim.

Uwielbia adrenalinę i sama również jej dostarcza.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości