Gwiazdy

Beth Hart – „zła kobieta” o pięknym głosie

Gwiazdy


Beth Hart gościła dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Artystka opowiedziała o swojej miłości do muzyki, uzależnieniach i problemach z przeszłości. Na scenie zaprezentowała utwór „Bad woman blues” pochodzący z najnowszej płyty.

Beth Hart to amerykańska wokalistka, gitarzystka, pianistka i kompozytorka. Miłość do muzyki odkryła w sobie już jako 4 latka. Podczas rozmowy opowiedziała o trudnych sytuacjach, jakie pojawiły się na jej drodze.

Miałam różne trudne okresy w życiu, ale patrzę na to, jak na coś pozytywnego. Jeśli coś mrocznego zmienia się w coś jasnego, to jest cud. Otrzymałam w życiu bardzo dużo miłości i pomocy.

– przyznała piosenkarka .

Trudna przeszłość wokalistki

Przeszłość Beth nie była łatwa. Gdy piosenkarka miała 5 lat, jej rodzinę opuścił tata. W wieku 11 lat artystka uzależniła się od alkoholu, a w późniejszym czasie od narkotyków. Beth cierpiała również na anoreksję i depresję.

Życie musi być i cudowne i trudne. Okazało się, że nie muszę sobie sama ze wszystkim radzić. Mam rodzinę, mam przyjaciół, mam ludzi, którzy znają się na uzależnieniach.

- dodała Beth.

W okresie, kiedy było najgorzej, odepchnęłam wszystkich, straciłam wolę do życia, ale była jedna osoba, która cały czas do mnie wracała. Mój obecny mąż, to on zawiózł mnie do szpitala, był ze mną cały czas.

– wspomina Beth.

Nowa płyta Beth Hart

29 września do sprzedaży trafiła najnowsza płyta artystki zatytułowana „War In My Mind”. Znajduje się na niej dwanaście kompozycji. Jedną z piosenek promującą krążek jest utwór "Bad Woman Blues" , który artystka zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN.

Za produkcję płyty „War In My Mind” odpowiada Rob Cavallo . Producent współpracowała z takimi artystami jak Green Day, Phil Collins, Dave Matthews Band, Kid Rock.

Już 21 października Beth Hart będzie można usłyszeć na jednym z koncertów, który odbędzie się w Warszawie.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości