Bestsellery Empiku 2022 w TVN. To będzie muzyczna uczta. Kto wystąpi?

Bestsellery Empiku
Bestsellery EmpikuDzień Dobry TVN
wideo 2/9

We wtorkowy wieczór odbędzie się Gala Bestsellery Empiku 2022. W trakcie tego wydarzenia poznamy najpopularniejszych twórców w kategoriach książka, muzyka, film, kultura cyfrowa, a także Odkrycia Empiku i Twórców Roku. To wielkie widowisko muzyczne rozpocznie się już o godzinie 20:15.

Bestsellery Empiku 2022 w TVN

Bestsellery Empiku to coroczne wydarzenie w trakcie, którego wyróżnieni zostaną najpopularniejsi twórcy. Za każdym razem widzowie zaskakiwani są też widowiskową oprawą muzyczną. - Przede wszystkim mamy orkiestrę, która na żywo będzie grała i akompaniowała artystom. Będą największe hity tego roku i nowe aranżacje, ponieważ nowe piosenki próbujemy zrobić na stare aranżacje, żeby poczuć się trochę jak w latach 70-tych - powiedział Kuba Galiński, dyrektor muzyczny Gali Bestsellery Empiku 2022.

Na scenie pojawi się wielu topowych artystów takich, jak: Sanah, Ralph Kaminski, Agnieszka Chylińska, Mrozu, Katarzyna Nosowska, Vito Bambino, Margaret, SB Maffija, Natalia Szroeder czy Tomasz Makowiecki, który również spotkał się z Sandrą Hajduk-Popińską.

- Ja się cieszę, że wracamy do lat 70., bo lata 70. dla mnie osobiście były najlepszą epoką w muzyce - powiedział muzyk. - Nie mogę się doczekać, cieszę się, że jestem tutaj dzisiaj i myślę, że będziemy się tutaj świetnie bawić - dodał Makowiecki.

Bestsellery Empiku 2022 - muzyczna uczta

Gala Bestsellery Emipku to przede wszystkim czas na nagrodzenie twórców w różnych kategoriach. Choć, jak podkreślali goście w trakcie programu Dzień Dobry TVN, sama nominacja jest już ogromnym wyróżnieniem i powodem, aby czuć się wygranym. W tym roku będzie to 24. finał największego i najbardziej demokratycznego plebiscytu kulturalnego w Polsce. Nominowanych i zwycięzców wskazują odbiorcy, wybierając i kupując przez cały rok konkretne nowości książkowe, muzyczne i filmowe. W 2022 oddano blisko 50 milionów takich głosów!

Hasztag #światsięzmienia towarzyszy na każdym kroku tej gali. Sugeruje on, że jest wiele możliwości wpływania na dźwięki. Tym razem jednak organizatorzy chcieli wrócić do klasycznego podejścia do muzyki. W trakcie tegorocznych Bestsellerów Empiku wystąpi także gwiazda, której personalia są absolutną tajemnicą. Nie przegapcie tego wydarzenia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości