Gwiazdy

"Bennifer 2.0", czyli Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem na czerwonym dywanie

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Co słychać w show-biznesie?

W przypadku Jennifer Lopez i Bena Afflecka sprawdziło się powiedzenie, że "stara miłość nie rdzewieje". Para po prawie dwudziestu latach ponownie jest razem i nie zamierza ukrywać się przed mediami. Pojawili się na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Ku zaskoczeniu wszystkich, zakochani nie tylko nie szczędzili sobie czułości, ale także wspólnie pozowali do zdjęć. 

"Bennifer", czyli historia związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2002 roku na planie filmu "Gigli" i po krótkim czasie stali się jedną z najgorętszych par Hollywood. Rok później, w listopadzie 2003 roku, byli już zaręczeni, a media spekulowały kiedy i gdzie odbędzie się ich ślub. Później świat obiegła informacja, że Jennifer i Ben postanowili przełożyć datę ślubu, tłumacząc się zbyt dużym zainteresowaniem mediów. Jednak w prasie coraz częściej pojawiały się spekulacje dotyczące rozstania pary. Ostatecznie, potwierdził je rzecznik Jennifer Lopez w styczniu 2004 roku

"Bennifer 2.0". Affleck i Lopez po latach oficjalnie razem

Choć plotki na temat powrotu pary krążyły już od dawna, to dowodem na związek tej dwójki były jedynie zdjęcia paparazzi. Nikt nie spodziewał się, że zakochani tak szybko pokażą się publicznie razem. Ku zaskoczeniu wszystkich Jennifer Lopez i Ben Affleck nie tylko wspólnie przyjechali na Festiwal Filmowy w Wenecji, ale także razem pozowali do zdjęć na czerwonym dywanie. Co więcej, oboje byli wyjątkowo wylewni wobec siebie i na oczach wszystkich chętnie obdarowywali się pocałunkami. Obecność na weneckim festiwalu nie była przypadkowa – Ben Aflleck promuje swój nowy film "The Last Duel" w reżyserii Ridleya Scotta. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Autor:Martyna Trębacz

Źródło zdjęcia głównego: cover video/x-news

Pozostałe wiadomości