Gwiazdy

Benefis BrzydUli u Kuby Wojewódzkiego. "Jak to jest wygrać casting na brzydulę?"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Kuba Wojewódzki w swoim programie.

Kuba Wojewódzki zaprosił na słynną kanapę aktorów serialu BrzydUla, spotkanie było benefisem kultowej i bardzo lubianej przez widzów produkcji. Co o swoich rolach, planie i losach bohaterów powiedzieli zaproszeni Julia Kamińska, Małgorzata Socha, Katarzyna Ankudowicz, oraz Mariusz Zaniewski i Łukasz Garlicki?

Damska obsada BrzydUli wspomina serial

Producenci "BrzydUli" zdecydowali się na kontynuację serialu po 12 latach od emisji ostatniego odcinka pierwszej serii. Jak się okazuje, ku radości widzów, ponieważ już premierowe odcinki znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w TVN 7 oraz na platformie player.pl

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Małgosia Socha, Julia Kamińska i Katarzyna Andukowicz opowiedziały o granych przez siebie bohaterkach, o ich charakterystycznych i niezmiennych cechach, oraz o tym jak czują się z myślą, że to już finałowy sezon "BrzydUli", a także jakie emocje towarzyszyły im na samym początku.

-Jak to jest wygrać casting na brzydulę, czy to jest komplement, czy to jest kompletny przypał? - Kuba skierował pytanie do Julii Kamińskiej, która w serialu gra Ulę.

-Ja byłam zachwycona i bardzo się cieszyłam i gdybym wygrała casting na rolę jakiejś postaci, która odbiega kanonem od urody, albo zachowuje się w taki sposób, że ja uważam, że nie należy się tak zachowywać i uważałabym, że to jest niefajne, to chyba nie nadawałabym się do tej pracy - odpowiedziała aktorka.

Męska strona obsady BrzydUli na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Mariuszem Zaniewski i Łukasz Garlicki byli męską reprezentacją podczas benefisu serialu. Tak jak rozmowa z paniami była niezwykle serdeczna, tak w przypadku panów, zdecydowanie wyczuwalne było napięcie, pomiędzy Kubą Wojewódzkim, a Łukaszem Garlickim. W pewnym momencie Wojewódzki zwrócił się poważnym tonem do aktora, mówiąc:

Martwię się o ciebie Łukaszu. Naprawdę martwię się, bo jesteś młodym facetem, jesteś ojcem. My tu staramy się zrobić benefis ważnego serialu, chociaż lekkiego (...) a ty tak bez szacunku trochę do koleżanek mam wrażenie (...). Bo uważam, że jeżeli ktoś nawet chce kreować wizerunek niegrzecznego chłopca to są do tego fajniejsze instrumenty.

Tradycją programu Kuby, jest wspólne selfie z zaproszonymi gośćmi i tym razem tak było, jednak na zdjęciu zabrakło Łukasza Garlickiego. Fani szeroko komentowali zarówno zdjęcie, jak i cały benefisowy odcinek "BrzydUli".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości