Gwiazdy

Ben Affleck zaatakował kolegę na planie. "Coś go zjadało od środka"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
OK! Magazine
Ben Affleck

Ben Affleck zaatakował swojego kolegę z planu - donoszą zagraniczne media. Do incydentu doszło tuż przed ślubem z Jennifer Lopez. Teraz po sieci krąży wideo dokumentujące to zdarzenie.

Ben Affleck poślubił Jennifer Lopez

Ostatnio postać Bena Afflecka nie schodzi z pierwszych stron gazet. Najpierw media rozpisywały się o jego sekretnym ślubie z Jennifer Lopez, który miał miejsce w Las Vegas, a następnie o ich weselu i krótkiej podróży poślubnej do Paryża. Teraz okazało się, że czas związany z organizacją ceremonii nie wpłynął korzystnie na amerykańskiego aktora.

Zobacz wideo: Zagraniczne gwiazdy

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Ben Affleck zaatakował kolegę na planie

Jak donosi zagraniczna prasa, okres przed ślubem był dla Bena Afflecka bardzo stresujący. Aktor miał trudności z opanowaniem emocji, ponieważ miał "zbyt wiele spraw do załatwienia". Ponoć nie wytrzymał tego napięcia i wyładował się na swoim koledze z planu. Mowa o producencie Chrisie Messinie. Według źródła portalu OK! Magazine do zdarzenia miało dojść na kilka dni przed ceremonią.

- Coś go zjadało od środka. Miał dużo na głowie i wyładowywał się na ludziach wokół siebie - twierdzi źródło serwisu OK! Magazine. - Żongluje również wieloma innymi projektami, dzieleniem opieką nad dziećmi, szukaniem domu i pracą nad zachowaniem trzeźwości, co jest ciągłą walką - dodaje informator.

Zobacz wideo: Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka

Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka
Kulisy pracy i przyjaźni Matta Damona i Bena Afflecka Hollywoodzcy aktorzy od lat są dla siebie niezwykłym wsparciem i traktują się jak bracia. W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tym Anna Wendzikowska. Źródło: Dzień Dobry TVN

Nadmiar obowiązków spowodował, że Ben Affleck, który pracuje jako reżyser na planie w Los Angeles, awanturował się i krzyczał. Miejmy nadzieję, że była to tylko chwila słabości.

Ben Affleck i Jennifer Lopez - historia związku

Historia miłosna Jennifer Lopez i Bena Afflecka ciągnie się już 20 lat. Para poznała się w 2002 roku na planie komedii "Gigli". Rok później zaręczyli się i planowali ślub. Do ceremonii jednak nie doszło. Każde z nich ułożyło sobie życie na nowo i dopiero po czasie ich drogi ponownie się skrzyżowały. Przypomnijmy, że aktor jest czwartym mężem popularnej piosenkarki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: OK! Magazine

Źródło zdjęcia głównego: Bellocqimages/Bauer-Griffin/Getty Images

Pozostałe wiadomości