Gwiazdy

Ben Affleck ma nową dziewczynę. Kim jest Ana de Armas?

Gwiazdy


Amerykański aktor został przyłapany w towarzystwie nowej dziewczyny. Wygląda na to, że Ben Affleck jest znowu zakochany, a jego wybranką została pochodząca z Kuby aktorka Ana de Armas.

Nowy początek Bena Afflecka

Życie aktora od kilku lat nie jest usłane różami. Od 2005 roku był związany z Jennifer Garner, znaną m.in. z roli Jenny Rink w „Dziś 13, jutro 30”. Małżeństwo ma trójkę dzieci: 15-letnią Violet Anne, 11-letnią Seraphinę oraz 8-letniego Samuela. Pięć lat temu para ogłosiła separację, a w październiku 2018 roku wzięli rozwód.

Powodem rozstania miał być poważny problem związany z nałogiem aktora. Ben Affleck udzielając wywiadu otwarcie przyznał się do alkoholizmu. Paparazzi kilka razy udało się uchwycić moment, w którym była żona odwoziła aktora do kliniki na odwyk.

Możliwe, że nowa miłość pomogła Benowi walczyć z nałogiem. Aktor poznał Anę de Armas podczas współpracy na planie filmowym „Deep Water”, w którym zagrali małżeństwo.

Kim jest dziewczyna Bena Afflecka?

Ana de Armas to nowe, gorące nazwisko w branży aktorskiej. Pomimo tego, że działa w niej od 2004 roku, dopiero w 5 lat temu zaczęła występować w wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach. Za rolę w „Na noże”, reżyserii Riana Johnsona, otrzymała nominację do Złotego Globu. Jeszcze w tym roku zobaczycie ją w „Nie czas umierać” u boku Daniela Craiga, a także w wyżej wspomnianym thrillerze psychologicznym „Deep Water”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości