Ben Affleck i Ana de Armas rozstali się. Zrobili to po prawie roku spędzonym razem

Gwiazdy


Ben Affleck i Ana de Armas zaczęli się spotykać kilka miesięcy po tym, jak poznali się na planie filmu "Deep Water". Teraz zagraniczne źródła donoszą, że para, po prawie roku spędzonym razem, postanowiła się rozejść. Jaki jest powód tej decyzji?

Ben Affleck i Ana de Armas rozstali się

Życie Bena Afflecka od kilku lat nie jest usłane różami. Od 2005 roku był związany z Jennifer Garner. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci - Violet, Seraphin i Samuela. Kilka lat po ślubie para ogłosiła separację, a w październiku 2018 roku wzięli rozwód. Powodem rozstania miał być alkoholizm aktora, do którego przyznał się w czasie jednego z wywiadów. Paparazzi kilka razy udało się uchwycić moment, w którym była żona odwoziła aktora do kliniki na odwyk.

W marcu 2020 r. w mediach pojawiła się informacja, że Ben Affleck znalazł nową miłość. Okazała się nią być Ana de Armas. Para poznała się na planie filmu "Deep Water", w którym zagrała małżeństwo. Aktorka potwierdziła związek w kwietniu ub.r., publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z Affleckiem.

Poczynania pary były często opisywane przez amerykańskie media. Wiadomo było, gdzie m.in. kochankowie spędzali wakacje i jak dużo czasu młoda aktorka spędza z dziećmi swojego partnera. Dowiedzieliśmy się także, że z okazji 48. urodzin aktor dostał od niej motocykl. Zielony model BMW został dla niego zbudowany od podstaw, a prezent uzupełniły pasujące kolorystycznie kaski.

Niestety sielanka nie trwała długo. Jak donoszą media zza oceanu, para nie jest już razem. Według źródła People.com, decyzję o zerwaniu Ben Affleck i Ana de Armas podjęli wspólnie. Podobno powodem rozstania był fakt, że 48-latek i 32-latka są na różnych etapach swojego życia. Aktorka nie chce być na stałe w Los Angeles, gdzie mieszkają dzieci Bena ze związku z Jennifer Garner.

Kim jest była dziewczyna Bena Afflecka - Ana de Armas?

Ana de Armas to nowe, gorące nazwisko w branży aktorskiej. Pomimo tego, że działa w niej od 2004 roku, dopiero kilka lat temu zaczęła występować w wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcjach. Za rolę w filmie "Na noże", w reżyserii Riana Johnsona, otrzymała nominację do Złotego Globu. Jeszcze w tym roku zobaczycie ją w "Nie czas umierać" u boku Daniela Craiga, a także w wyżej wspomnianym thrillerze psychologicznym "Deep Water".

>>> Zobacz także:

Czy rodzina Lewandowskich się powiększy? Dociekliwa fanka dostała wymowną odpowiedź od Ani

Agnieszka Kaczorowska potwierdza drugą ciążę. "Na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy"

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o rodzinę. Czy zażegnali kryzys?

Autor: Iza Dorf

Źródło: People.com