Gwiazdy

Bella Hadid i The Weeknd odświeżyli kontakt. Czy to oznacza powrót wielkiej, ale i trudnej miłości?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zagraniczne media donoszą, że topmodelka Bella Hadid i muzyk The Weeknd, znów mają ze sobą kontakt. Czy to zapowiedź ich powrotu do siebie?

Bella Hadid i The Weeknd - historia związku

To raczej nie jest bajkowa historia, choć mogło się tak wydawać na początku znajomości tych dwojga. W końcu Bella to jedna z najpiękniejszych i najbardziej docenianych modelek w branży, a The Weeknd, czyli Abel Makkonen Tesfaye, zrobił zawrotną muzyczną karierę. Jak to jednak w życiu bywa, związek wydawał się idealny, ale tylko na papierze. Najpierw parę rozdzieliła inna wokalistka, Selena Gomez. The Weeknd i Gomez przez rok byli w związku, który sukcesywnie komentowały media zza oceanu. Nie mogli wybaczyć piosenkarce, że zaczęła spotykać się z byłym partnerem swojej koleżanki. Przyjaciółki Hadid, inne popularne modelki, także stanęły po jej stronie. I choć dokładny powód nie został podany, związek ostatecznie się rozpadł. Niedługo po rozstaniu Abela i Seleny, przyłapano go na ponownym spotykaniu się z Bellą.

Powód zerwania Belli i The Weeknd

Abel i Bella zaczęli na nowo spotykać się w 2018 roku, aż do zerwania w sierpniu 2019, kiedy to ostatecznie rozstali się po czterech latach związku, w którym często dochodziło do separacji. Według zagranicznych mediów, to Bella zakończyła tę relację, ponieważ chciała skupić się na pracy.

Magazyn "Us Weekly" właśnie doniósł, że być może historia tej miłości będzie miała swój dalszy ciąg. Anonimowe źródło przekazało, że Bella i Abel odnowili kontakt. Obecnie Hadid przebywa na kwarantannie na rodzinnym ranczo, gdzie znajduje się również jej siostra, Gigi, która niedawno obwieściła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest Zayn Malik.

Obie modelki są bardzo oddane i żyją w długoterminowych związkach. Kto wie, może wszechobecna izolacja sprawiła, że Bella zatęskniła za dawnym ukochanym? Czas pokaże. Na pewno jednak tych dwoje do serca nie bierze sobie przestrogi o wchodzeniu drugi raz do tej samej rzeki. Czy słusznie?

Zobacz także:

Co zrobić, gdy stres sięga zenitu? Emocjonalne i szczere wyznanie Ani Lewandowskiej

Klan Zawieruchów. "No tak się zdarzyło, że mamy ponad dwadzieścioro rodzeństwa"

Maciej Zień ma nową muzę. To piękna kobieta

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości