Gwiazdy

Będzie druga część "Chyłki"! "To bardzo krwisty materiał"

Gwiazdy

Wspaniała wiadomość dla fanów serialowej "Chyłki"! Powstanie druga część ekranizacji powieści Remigiusza Mroza. Szczegóły zdradziła Magdalena Cielecka.

Będzie druga część "Chyłki"! Serial okazał się hitem na player.pl, dlatego zapadła decyzja o powstaniu drugiej części - "Chyłka - Kasacja". Premiera nowych odcinków na player.pl będzie miała miejsce jesienią 2019 roku.

Mnie bardzo dobrze się pracowało nad serialem, to jest bardzo krwisty materiał, cieszę się, że będziemy mogli to kontynuować - powiedziała Magdalena Cielecka .

Mecenas Joanna Chyłka - kim jest?

Joanna Chyłka to bohaterka thrillera prawniczego Remigiusza Mroza. Cykl opowieści to manipulacje i intrygi. Joanna Chyłka nie przebiera w środkach, zrobi wszystko, by zwyciężyć w sądzie. Pomaga jej młody aplikant Kordian Oryński. Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż mogliby przypuszczać.

Sprawy, z którymi musi się mierzyć Joanna Chyłka, są bardzo różne. Mecenas broni między innymi syna milionera, oskarżonego o zabójstwo dwóch osób, rodziców, oskarżonych o zabójstwo córki, która gdzieś przepadła, robotnika, podejrzewanego o zamordowanie swojej rodziny w celu uzyskania polisy ubezpieczeniowej czy młodego sędziego Trybunału Konstytucyjnego, gdy zarzuca mu się morderstwo człowieka, z którym nie miał żadnych powiązań. Każda z tych spraw jest nieco inna i pokazuje różne oblicza głównej bohaterki.

W serialu w roli mecenas Joanny Chyłki widzimy Magdalenę Cielecką. Jako Kordian partneruje jej Filip Pławiak.

Zobacz:

Pozostałe wiadomości