Gwiazdy

Będzie kolejny sezon "Diagnozy"?! Maciek Zakościelny zdradził prawdę

Gwiazdy

Będzie następny sezon "Diagnozy"? Maciej Zakościelny w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział o tym, czy produkcja przewiduje... piąty sezon!

Maciej Zakościelny w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział o tym, czy produkcja przewiduje... piąty sezon "Diagnozy".

Sprostujmy informację. Dostałem informację od producentki, że to absolutnie nie jest koniec. Aczkolwiek już nie wiem, co w tym Rybniku mogłoby się jeszcze wydarzyć, żebyśmy nie przestraszyli turystów, którzy chcieliby Rybnik zobaczyć - powiedział Maciek Zakościelny.

Zobacz też: Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego. Kim jest Kasia?

O czym opowiada "Diagnoza"?

W serialu "Diagnoza" zobaczyć możemy Maję Ostaszewską, Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza. "Diagnoza" opowiada o kobiecie, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Życie głównej bohaterki to teraz czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii.

Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie pacjentów w śląskim szpitalu.

Główną bohaterką serialu jest Anna Leśniewska (w tej roli Maja Ostaszewska). W serialu ważne role to również prof. Jan Artman – chirurg, ojciec dwójki dzieci - Adam Woronowicz. Kolejna postać to dr Michał Wolski – chirurg ogólny i naczyniowy; brat Tomasza Wolskiego, partner Anny Leśniewskiej - w tej roli Maciek Zakościelny.

Pozostałe wiadomości