Gwiazdy

Beata Tyszkiewicz nie wychodzi z domu. Karolina Wajda zdradziła, jak będą świętować 84. urodziny aktorki

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
Rewia
aktorka Beata Tyszkiewicz w studiu Dzień Dobry TVN

Karolina Wajda, córka uwielbianej przez publiczność Beaty Tyszkiewicz, w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak czuje się pierwsza dama polskiego kina. Aktorka w 2017 roku, po przebytym zawale serca, wycofała się z życia publicznego. To pierwsza od dawna wiadomość o stanie jej zdrowia.

Beata Tyszkiewicz - problemy ze zdrowiem

Beata Tyszkiewicz od czasu problemów kardiologicznych unika kontaktu z mediami. Aktorkę opieką otoczyły córki: Wiktoria i Karolina. Nie tak dawno było też głośno o tym, że starsza z nich, nie może formalnie zamieszkać z matką. Teraz Karolina Wajda zdradziła, w jakim stanie jest jej sławna mama.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery - powiedziała w rozmowie z "Rewią". - Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra - dodała.

Beata Tyszkiewicz - kariera i rodzina

Beata Tyszkiewicz ma na swoim koncie ponad 100 ról filmowych. Jej klasyczna uroda i arystokratyczne korzenie sprawiły, że najczęściej była obsadzana w rolach szlachetnie urodzonych kobiet. Jedną z najważniejszych kreacji stworzyła w ekranizacji powieści "Lalka", gdzie zagrała Izabelę Łęcką. Prywatnie jest trzykrotnie rozwiedziona. Ma dwie córki: Karolinę Wajdę i Wiktorię Padlewską.

14 sierpnia aktorka skończy 84 lata. Z tej okazji zaplanowano małe przyjęcie.

- Zawsze najważniejsza jest pamięć - podkreśliła Karolina Wajda w rozmowie z tabloidem. - Nie robimy jakiejś szczególnej, wielkiej imprezy. Nasze urodziny, siostry i mamy, zawsze są obchodzone w gronie rodzinnym, Ważne, żeby pamiętać, kupić jakieś ładne kwiaty, by ten dzień był uczczony. Na pewno w tym roku przygotujemy coś dobrego - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: Rewia

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka / East News

Pozostałe wiadomości