Gwiazdy

Beata Ścibakówna wyciska siódme poty na siłowni. "W życiu trzeba się poświęcić"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Robert Stockinger
Beata Ścibakówna wygina śmiało ciało
Beata Ścibakówna wygina śmiało ciałoDzień Dobry TVN
wideo 2/15

Beata Ścibakówna zachwyca nie tylko na teatralnych deskach, lecz i na siłowni. Aktorka nawet w niedzielny poranek zawzięcie trenuje. - Nie lubię tego, ale skoro ma być dobry efekt i na scenie, i w życiu, trzeba się poświęcić - mówi w rozmowie z Robertem Stockingerem, reporterem Dzień Dobry TVN.

Beata Ścibakówna należy do grona najbardziej szanowanych polskich aktorek. Na scenie zadebiutowała w roli Zosi w sztuce Adama Mickiewicza "Pan Tadeusz" w reżyserii Jana Englerta. Współpracowała z najpopularniejszymi warszawskimi teatrami. Jej filmografia jest naprawdę imponująca. W 2017 roku została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi.

Beata Ścibakówna od 7 lat trenuje na siłowni

Prywatnie artystka jest miłośniczką sportu. Gra w tenisa, jeździ na nartach, a od 7 lat trenuje również na siłowni pod okiem Mariusza Jankowskiego. - Zaczęło się od kontuzji, która chciała Beatkę wykluczyć z aktywności fizycznej. Tym sposobem trafiła pod moje skrzydła. Od tamtej pory wspólnie pracujemy nad sylwetką, formą - powiedział trener w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Efekty widać gołym okiem. Każde zdjęcie Beaty Ścibakównej jest szeroko komentowane w sieci. Internauci zachwycają się jej sylwetką. - Lubię to, dobrze się czuję. Przy ćwiczeniach siłowych, jakie wykonuję, wydobywają się endorfiny, które sprawiają, że człowiek jest radośniejszy. Sylwetka jest fajna. Przemiana materii i metabolizm są cudowne. Spotykam różnych wspaniałych ludzi. Mam nawet taką grupę fitnessową dziewczyn. Razem spędzamy czas, nie tylko na siłowni. To ma naprawdę bardzo wiele różnych znaczeń - mówiła aktorka, wykonując kolejne ćwiczenie.

Beata Ścibakówna dąży do perfekcji

Aktorka trenuje na siłowni ok. 4 razy w tygodniu. - W okresie letnim budujemy program pod tenisa. Natomiast w okresie zimowym przygotowujemy Beatę pod sporty zimowe, narty. Cały czas jesteśmy więc w gazie. Sama się mobilizuje, ja jestem tylko jej katem na siłowni. Taka, jaka jest na scenie, taka jest na treningach - dąży do perfekcji. I rzeczywiście to jej się udaje - przyznał Mariusz Jankowski.

Zobacz trening Beaty Ścibakównej w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Robert Stockinger

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości