Gwiazdy

Wyjątkowa rocznica Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. Aktorka pochwaliła się fotografiami z dawnych lat

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Beata Ścibakówna i Jan Englert to jedno z najbardziej znanych i lubianych małżeństw w Polsce. Obecny rok jest dla obojga bardzo ważny. Minęło bowiem 25 lat, od kiedy powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z okazji rocznicy ślubu na profilu aktorki pojawiły się pamiątkowe fotografie z dawnych czasów.

Rocznica ślubu Beaty Ścibakówny i Jana Englerta

Beata Ścibakówna i Jan Englert poznali się na uczelni. Aktorka była wtedy studentką Akademii Teatralnej, a jej przyszły mąż wykładowcą i rektorem placówki. Dzieliło ich 25 lat różnicy i nie wszyscy wróżyli im szczęście. Oni jednak na przekór temu stworzyli zgrane i udane małżeństwo, i doczekali się córki. Ich związek przetrwał lata i tak oto obecnie mogą pochwalić się srebrną rocznicą ślubu.

Wyjątkowy dla ich życia moment został wspomniany przez Beatę Ścibakównę na Instagramie. Tam właśnie opublikowała zdjęcia sprzed lat. Aktorka pokazała, jaką miała kreację w dniu ślubu z Janem Englertem.

? 25 Lat temu .... 25 Lat Małżeństwa? Dzisiaj Srebrne Wesele ?

- pisała w poście na Instagramie.

Życzenia dla Beaty Ścibakówny i Jana Englerta

Pod postem nie mogło oczywiście zabraknąć wielu ciepłych słów od internautów i życzeń szczęścia na kolejne wspólnie spędzone lata życia.

Wszystkiego, co najlepsze z okazji rocznicy!

- napisał Mateusz Hładki.

Stooooo laaaat❤️❤️❤️❤️❤️

- życzyła Sonia Bohosiewicz.

Wspaniali ❤️

- rozpływał się Łukasz Jemioł.

Tacy sami dziś jak na zdjęciu sprzed 25 lat. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo miłości i zdrowia na dalsze długie lata.❤️

- wybrzmiało w innym z komentarzy.

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta po swoich rodzicach odziedziczyła aktorską duszę. Helena Englert jest studentką szkoły teatralnej jednego z najlepszych na świecie uniwersytetów, czyli NYU Tisch School of the Arts. W marcu, nim jeszcze wprowadzone zostały obostrzenia, przyjechała do Polski na krótki odpoczynek. Musiała jednak zostać dłużej i online uczestniczyć w zajęciach na uczelni. O swoim doświadczeniu, wraz z mamą, opowiedziała w kwietniu w Dzień Dobry TVN.

Mamy na zajęciach osoby w wielu kontynentów, w związku z czym jesteśmy wszyscy porozstawiani po różnych strefach czasowych i jakoś musimy sobie z tym radzić. Ja mam sześć godzin różnicy z Nowym Jorkiem, tak że we wtorki zajęcia mam do 12 w nocy

- wspominała wtedy w programie.

Materiał znajdziesz poniżej.

Zobacz także:

Natalia Lesz - jak zmieniło ją macierzyństwo? "Wycofanie się z aktywności medialnej dobrze mi zrobiło"

Monika Lewczuk wraca z nowym singlem. "Potrzebowałam oddechu, żeby poczuć świeżość"

Kulisy pierwszego odcinka 9. edycji Top Model - nowi uczestnicy oraz stylizacje jury

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości