Gwiazdy

Beata Kozidrak zachwyca na zdjęciu sprzed lat. "Ale rakieta! Jest mega"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień dobry TVN/ x-news

Gwiazdy lubią od czasu do czasu przypomnieć swoje stare zdjęcia. Tym razem Beata Kozidrak uraczyła obserwatorów archiwalnym kadrem. Fani odpowiedzieli jej komplementami. Nie ma co się dziwić. Wybrała bardzo udaną fotkę.

Beata Kozidrak wspomina minione lata

Beata Kozidrak jest niekwestionowaną ikoną polskiej estrady. Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie znałaby chociaż jednej jej piosenki. Wokalistka stale eksperymentuje z nowymi gatunkami muzycznymi, dzięki czemu trafia do coraz młodszych odbiorców. W ostatnim instagramowym wpisie frontmenka Bajmu zwróciła się jednak do starszych fanów, którzy pamiętają początki jej kariery.

Beata Kozidrak zagrała tysiące, jeśli nie dziesiątki tysięcy koncertów. Choć jej repertuar zmieniał się lekko na przestrzeni lat, pewna kwestia jest nie do ruszenia. Chodzi oczywiście o styl i wizerunek sceniczny wokalistki.

Beata Kozidrak pokazała stare zdjęcie

Nie jest tajemnicą, że Beata Kozidrak ma słabość do błyskotek i nieco ekstrawaganckich kreacji. Na archiwalnym zdęciu również prezentuje się w mocno wyrazistym wydaniu.

- Lubię wspominać. Kto wie skąd i z jakiego roku jest to zdjęcie? - spytała fanów Kozidrak.

Internauci twierdzą, że fotka została wykonana podczas jednego z występów Bajmu w Sopocie w latach 80.. Gwiazda jednak ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Padły też głosy, jakoby zdjęcie zrobiono nie dalej, niż dwa lata temu. Zachwytów nad urodą i stylizacją Kozidrak jest więcej.

- Ale rakieta! Jest mega - czytamy pod zdjęciem.

Trudno się z nimi nie zgodzić.

"Bliżej". Nowy utwór Beaty Kozidrak

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości