Beata Kozidrak wyda biografię w swoje urodziny. Czy świat show-biznesu ma się czego bać?

Gwiazdy


Swoje 60. urodziny jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek uczci w niezwykły sposób. Beata Kozidrak zapowiedziała wydanie swojej biografii. Kiedy? W dniu urodzin, czyli 4 maja.

Beata Kozidrak – o swojej biografii

Beata Kozidrak to prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej, a jej długa i prężna kariera stanowi doskonały temat na książkę. Nic więc dziwnego, że wokalistka zdecydowała się na taki krok. Jej życie zawodowe, ale i prywatne od zawsze znajdowało się w kręgu zainteresowania mediów. Czy jednak świat show-biznesu powinien bać się ujawnienia pewnych niewygodnych szczegółów?

Dziś w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zdradził szczegóły wywiadu, którego piosenkarka udzieliła w dwutygodniku „Party”. Zapewniła w nim, że nie zamierza publicznie prać brudów ani rozdrapywać starych ran.

Przypuszczam, że dowiemy się wielu ciekawych rzeczy. W końcu, to niezwykła i jakże długa kariera, ale nie będzie to na pewno żadna tania sensacja

- skwitował Mateusz Hładki na antenie.

Beata Kozidrak – kariera

Kozidrak na polskiej scenie muzycznej bryluje już od lat 70. XX w. To właśnie w 1978 roku powstał zespół „Bajm” wraz z którym wokalistka stworzyła takie hity, jak „Biała armia”, „Piechotą do lata”, „Szklanka wody” czy „Ta sama chwila”. Wszystkie teksty stworzyła samodzielnie, czym zaskarbiła sobie dozgonne uznanie Polaków.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska