Gwiazdy

Beata Kozidrak o sekretach, które zdradza w autobiografii. "To opowieść dziewczynki z kompleksami"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Bez jej piosenek ciężko sobie wyobrazić polską scenę muzyczną. Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Właśnie skończyła 61 lat, wydała autobiografię i nowy singiel. Beata Kozidrak wiąż zaskakuje i nie wygląda na to, że miałoby się to zmienić.

Autobiografia Beaty Kozidrak

Charyzmatyczna piosenkarka doskonale wie, jak pociągnąć za sobą publiczność, a jej utwory wzruszają kolejne pokolenia. Kiedy pandemia koronawirusa zatrzymała świat, Beata Kozidrak wiedziała, że czas, który zyskała dzięki odwołanym koncertom, nie zostanie zmarnowany. Jako pasjonatka książek biograficznych, chwyciła za pióro, spisując historię swojego życia na tle barwnych wydarzeń ostatnich dekad.

Klamrą opowieści zatytułowanej "Beata. Gorąca krew", którą snuje gwiazda, jest jej rozwód. Jak sama przyznała, wiąże się z nim wiele niemalże nieprawdopodobnych historii.

- Jestem w tym bardzo szczera i nie chciałabym moi kochani, żebyście szukali w tym jakiś pikantnych szczegółów. Proszę o jedno, również dziennikarzy, którzy będą o tej książce pisać, żebyście przeczytali ją od początku do końca - zaapelowała gwiazda.

Przy okazji Beata Kozidrak zdradziła, co było jej kompleksem w okresie dorastania.

- To jest opowieść kobiety, wcześniej dziewczynki, która się absolutnie nie zgadzała ze swoim wizerunkiem, ze swoimi piegami, z kompleksami, która długo dochodziła do tego, żeby pracować nad sobą. No i przede wszystkim - najpierw balet, później muzyka - zwierzyła się Beata Kozidrak.

Beata Kozidrak o rozwodzie i nowej płycie

Fanów piosenkarki od dawna elektryzowała wiadomość, że w jej książce zostanie poruszony motyw jej rozstania. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą wyjawiła, że był to dla niej wyjątkowo ciężki czas.

- To było trudne przeżycie. Być na świeczniku, w takim momencie, kiedy chciałam to zamknąć, to obciążenie tych kamer, ludzi dookoła... to było bardzo przytłaczające - powiedziała.

Beata Kozidrak podjęła również temat kobiecej przyjaźni i płynącej z niej siły.

- Każdej kobiecie przyjaźń jest potrzebna, a dla mnie - z racji tego, że jestem osobą publiczną - jest trudno, dlatego tym bardziej jestem za nią wdzięczna - powiedziała wokalistka, przysyłając całusa swojej przyjaciółce.

Autobiografia legendarnej piosenkarki to niejedyne wydawnictwo podpisane jej nazwiskiem, które niedawno ujrzało światło dzienne. Gwiazda - przy okazji urodzin, które prowadzące uczciły, wręczając jej bukiet kwiatów - wydała nowy singiel pod tytułem "Gambit" zapowiadający jej czwartą solową płytę. Beata Kozidrak - wraz z zespołem - zaprezentowała widzom swoja nową piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

Zobacz wideo: Beata Kozidrak w piosence "Gambit" na scenie Dzień Dobry TVN

Nie widziałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz też:

Sukces młodych perkusistów. Pokonali 1400 uczestników podczas konkursu w Los Angeles

Joanna Koroniewska oprowadziła nas po swoim nowym mieszkaniu. "Chcę zmienić życie i przerobić je o 180 stopni"

Sukces młodych perkusistów. Pokonali 1400 uczestników podczas konkursu w Los Angeles

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości