Gwiazdy

Beata Kozidrak kończy 60 lat. Z tej okazji przygotowuje dla fanów niespodziankę

Gwiazdy

W ubiegłym roku Beata obchodziła 40-lecie Bajmu, w tym ma kolejny powód do świętowania. 4 maja artystka kończy 60 lat. Z tej okazji postanowiła zrobić swoim fanom wyjątkowy prezent.

Beata Kozidrak – królowa obchodzi 60. urodziny

Beata Kozidrak 4 maja obchodziła 60. urodziny. Trzeba przyznać, że artystka od wielu lat nie zwalnia tempa. Królowa sceny na swoim koncie ma niezliczoną ilość koncertów, dziesięć albumów nagranych z zespołem Bajm oraz trzy krążki solowe. Płyty i single z jej głosem rozeszły się w nakładzie blisko 4 mln egzemplarzy, a jej twórczość niejednokrotnie doceniana była nie tylko przez znawców muzyki, ale także fanów, którzy tłumami przybywali na koncerty wokalistki.

Nie ma chyba osoby, która nie znałaby takich piosenek jak „Co mi Panie dasz”, czy „Biała armia”. Charakterystyczny i bardzo silny głos już na stałe zapisał się w historii polskiej sceny muzycznej.

Popularność Beaty Kozidrak mimo upływu lat wciąż nie maleje. Niedawno artyści nagrali nową wersję utworu „Co mi Panie dasz” z debiutanckiej płyty Bajmu. Za aranżację odpowiedzialny był Adam Sztaba, a w projekcie wzięło udział 732 muzyków, w tym m.in. Natalia Nykiel, Kasia Wilk, Kasia Moś, Dorota Miśkiewicz, Natalia Kukulska, Ewa Farna, Ania Karwan, Cleo, Patrycja Markowska, Igor Herbut, Piotr Cugowski i Andrzej Piaseczny.

Beata Kozidrak pisze biografię

Beata Kozidrak, podobnie jak wszyscy wokaliści, musiała zrezygnować ze swoich muzycznych planów. Pandemia znacząco pokrzyżowała grafik artystki, która odwołała wszystkie zaplanowane trasy na najbliższe miesiące. Mimo to nie pozostała bierna. W wolnym czasie wokalistka zajęła się pisaniem biografii, która już niebawem ukaże się na rynku. Jak przyznała Beata, książka to prezent dla wszystkich fanów z okazji jej 60. urodzin. Czego możemy spodziewać się po biografii? Artystka podczas rozmowy z jednym z tygodników zdradziła, że nie zamierza w niej publicznie rozdrapywać starych ran, jednak nie ukrywa, że temat jej byłego męża, Andrzeja Pietrasa, z pewnością zajmie kilkanaście stron.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości