Rapująca Beata Kozidrak w #hot16challenge: "Blond królowej COVID nie ruszy"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Beata Kozidrak niczego się nie boi. Gwiazda Bajmu odpowiedziała na nominację Moniki Brodki i dołączyła do akcji #hot16challenge. Oprócz swoich 16 wersów, artystka zaprezentowała także iście królewski teledysk. Zobaczcie, jak rapuje Beata!

Beata Kozidrak rapuje w #hot16challenge

#Hot16challenge zdobywa coraz większą popularność. Akcja wspiera służbę zdrowia w walce z epidemią koronawirusa.

Tym razem na wyzwanie odpowiedziała wokalistka zespołu Bajm, Beata Kozidrak. Piosenkarka przyjęła nominację Moniki Brodki i zrobiła to w wielkim stylu. W teledysku nie zabrakło złota, korony i wielkiego tronu .

YouTube: Beata Kozidrak

Ja, dom z marmuru. Nic mnie nie wzruszy, może utonę w długach po uszy, lecz blond królowej COVID nie ruszy, blond królowej COVID nie ruszy

- rapuje Beata Kozidrak.

Patrzy na to, stary!

- dodaje gwiazda Bajmu.

Tekst do utworu napisała córka piosenkarki. Nie zabrakło w nim nawiązań do walki z pandemią, a także wątków politycznych.

Fani przecierają oczy w wrażenia

Rapującej Beaty Kozidrak nie widział wcześniej nikt. Internet zaroił się od komentarzy. Obserwatorzy wokalistki, zarówno na Instagramie, jak i na YouTubie, nie przestają pisać o tym, że to najlepsze 16 wersów, jakie się pojawiły do tej pory.

Królowa jest tylko jedna!

Nicki Minaj polskiej sceny ?

Cudowna, genialna! Prawdziwa Diwa odnajdzie się nawet w rapie! Pani Beato, dziękuję za to wykonanie, najbardziej czekałam właśnie na Pani "16"

Beatka pozamiatała!!!????

- piszą zachwyceni fani.

Beata Kozidrak postanowiła nominować do #hot16challenge dwa kabarety: Ani Mru-Mru i Smile.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska