Gwiazdy

Basia Kurdej-Szatan z siostrą w kostiumach kąpielowych. Fanka: "Myślałam, że to lustrzane odbicie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Barbara Kurdej-Szatan korzysta z lata w najlepsze. Aktorka opublikowała właśnie na Instagramie zdjęcia, na których pozuje w stroju kąpielowym wraz ze swoją siostrą. Fani są pod wrażeniem ich podobieństwa. Zobaczcie, jak wyglądają.

Rodzeństwo Basi Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan chętnie publikuje w mediach społecznościowych ujęcia ze swoją siostrą, Katarzyną Kurdej. Choć w dzieciństwie dzieląca ich 5-letnia różnica wieku sprawiała, że nie miały wspólnych znajomych, to zawsze się przyjaźniły i były dla siebie ogromnym wsparciem. Teraz mają podobne poczucie humoru, świetnie czują się w swoim towarzystwie, razem jeżdżą na wakacje i zawsze mogą na siebie liczyć.

- Kasia była skromniejsza jako dziecko, Basia od małego uwielbiała być w centrum uwagi. (...) Nigdy nie przeżywaliśmy okresu buntu, ani u jednej ani u drugiej. Dziewczyny były karne, być może dlatego, że oboje z mężem byliśmy tolerancyjni. Jak miały 14-15 lat mogły chodzić na imprezy i, mimo że innym rodzicom w głowie się nie mieściło, żeby dzieci wracały do domu po 22, one mogły wrócić nawet o 1-2 nad ranem. Musiały tylko powiedzieć o której przyjdą i wtedy nie mogły spóźnić się nawet o pięć minut. Wolno im było dużo i nigdy się nie zawiodłam. Nie musieliśmy stosować żadnych zakazów - wspominała mama Basi i Kasi w wywiadzie dla magazynu "Viva!".

Basia Kurdej-Szatan z siostrą

Dobre relacje Basi i Kasi trwają do dziś, co można zauważyć po postach publikowanych na Instagramie. W środowy wieczór aktorka pokazała, jak spędza czas wolny w towarzystwie swojej siostry. Na zdjęciu widzimy ich z kieliszkami w dłoniach w takich samych dwuczęściowych kostiumach kąpielowych, do których założyły długie narzutki w zwierzęce wzory. Sądząc po ich uśmiechach, wspaniale się bawiły.

Fotografię sióstr doceniło tysiące fanów. W komentarzach zachwycali się oni zgrabnymi sylwetkami artystek, a także ich podobieństwem. Pisali: "Cudownie wyglądacie", "Super babki", "Piękne kobiety", czy "Fajne zdjęcia. Na biało-czarnym myślałam, że to lustrzane odbicie . Brawo ja".

Wy też dostrzegacie to podobieństwo?

Zobacz wideo: Współpracownicy komplementują Basię Kurdej-Szatan. "Podziwiam jej pracowitość i niezwykłą pogodę ducha, radość życia"

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości