Gwiazdy

Dumna Basia Kurdej-Szatan świętuje sukces i urodziny córki: "Moje Słonko ma swój wielki dzień"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Podwójne święto w rodzinie Szatanów. Nie dość, że Hania, córka aktorskiego małżeństwa obchodzi 9. urodziny, to na dodatek dziś odbędzie się premiera bajki, do której podkładała głos. Z tej okazji dumna mama przygotowała dla pociechy niespodziankę.

Basia Kurdej-Szatan świętuje urodziny córki

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są rodzicami dwóch pociech: córki Hani i syna Henia. Dziewczynka właśnie obchodzi 9. urodziny, a na dodatek ma za sobą wielki sukces. Okazało się bowiem, że udzieliła głosu postaci jednej z bajek. Z tej okazji dumna mama połączyła te dwa święta i przygotowała jej wyjątkowy tort.

Córka Szatanów dubbinguje bajkę

Swoją radością aktorka postanowiła podzielić się z internautami i zamieściła na swoim Instagramie serię zdjęć. I tak po kolei widzimy: jak przytula jubilatkę, szczęśliwą rodzinką na tle balonów, fotografię córki z reżyserką dubbingu oraz szczęśliwą Hanię ze spektakularnym tortem z syrenką. - Dziś moje Słonko ma swój wielki dzień. Nie bez powodu na Jej urodzinowym torcie pojawiła się pewna postać... To Syrenka Lorelai, do której Hania podkłada głos. Dziś premiera nowej bajki "Santiago z mórz" - napisała aktorka. - Ale jestem dumna! Nie możemy się doczekać - dodała.

Pod postem od razu posypały się gratulacje i życzenia. Wśród nich odnajdziemy również te od osób ze świata show-biznesu. Wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna skomentowała trzema wirtualnymi serduszkami, a modelka Sandra Kubicka napisała: "Wszystkiego najpiękniejszego Haniu!". Z kolei część internautów zwróciła uwagę na urodę jubilatki. Ich zdaniem to skóra zdjęta z mamy: "Jakie podobne, jak dwie krople wody", "Ojej, sklonowałaś się kobieto. Sto lat!".

Gratulujemy sukcesu Hani i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Zobacz wideo: Dzieciństwo Basi Kurdej-Szatan. „Natychmiast śpiewała bardzo czysto”

Zobacz także:

Monika Dryl, Ada Fijał, Monika Mrozowska o przekroczeniu czterdziestki. "Była czymś uwalniającym, przyszedł luz"

Monika Olejnik zdradziła, czego jej brakowało na Oscarach. Dziennikarka opublikowała zabawne zdjęcie

"Tokio. Cena sukcesu" - autorski cykl Anity Werner. "To nie jest program o sporcie, to program o ludziach"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości